Günün en pahalı balkonu

Günün en pahalı balkonu.17438
  • Giriş : 03.05.2008 / 20:30:00
  • Güncelleme : 03.05.2008 / 20:48:47

Sivasspor - Galatasaray maçına bilet bulamayan taraftarlar, stadı gören 5 apartmanın balkonuna göz diktiler...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de 2007-08 sezonunun şampiyonunu belirlenmesi açısından büyük önem taşıyan Sivasspor ile Galatasaray maçı öncesinde 4 Eylül Stadı'nda hazırlıklar tamamlandı. 15 bin 600 kişi kapasiteli statta tüm biletler tükenirken, zorlu maç için çevre illerden de Sivas'a büykü bir akın olduğu bildiriliyor. Dev maç için karaborsaya düşen biletleri dahi bulmak imkansız hale gelirken, stadın tamamını gören 5 apartman ise kıymete bindi.

BALKONDAN YER AYIRIN

Zorlu mücadeleyi balkonlarından izleyebilme şansına sahip vatandaşlar, son günlerde akraba ve arkadaşlarının telefonlarından başını kaldıramıyor. Karşılaşma için herkesin kendilerine balkonda yer ayırmalarını rica ettiğini söyleyen vatandaşlar, ellerinden geldiğince tanıdıklarına yardımcı olacaklarını belirttiler.

ŞEHİR DE HAVAYA GİRDİ

Spor kamuoyu tarafından yılın maçı olarak nitelendirilen Sivasspor-Galatasaray maçı öncesinde, karşılaşmanın oynanacağı Sivas şehir merkezinde de karnaval havası hakim. Şampiyonluk yarışı açısından büyük önem taşıyan maç öncesinde, kentin cadde ve sokakları Sivasspor bayrakları, posterleri ve kırmızı-beyaz balonlarla süslendi, Sivasspor'a destek içerikli pankartlar asıldı.

Galatasaray'ın konaklayacağı Büyük Otel'in karşısına kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ve teknik direktör Bülent Uygun ve Sivasspor'un dev takım posteri asıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious