Günün toplu maç sonuçları

Günün toplu maç sonuçları .11505
  • Giriş : 20.10.2007 / 20:06:00

Turkcell Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kasımpaşa.................( 2 - 0 )
Gençlerbirliği-Kayserispor.................................( 1 - 1 )
Çaykur Rizespor-Bursaspor..................................( 2 - 0 )
Gaziantepspor-Denizlispor..................................( 1 - 2 )
Trabzonspor-Beşiktaş.......................................( 3 - 2 )

-TFF 1. LİG-

Orduspor-Karşıyaka.........................................( 0 - 0 )
Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor...............( 0 - 0 )
İstanbulspor-Mardinspor....................................( 0 - 2 )
Altay-Kartalspor...........................................( 2 - 0 )
Kocaelispor-Boluspor.......................................( 1 - 1 )
Kayseri Erciyesspor-Elazığspor.............................( 2 - 3 )
Antalyaspor-Giresunspor....................................( 4 - 3 )
Sakaryaspor-Eskişehirspor..................................( 1 - 0 )

-TFF 2. LİG 4. GRUP-

Yimpaş Yozgatspor-Çankırı Belediyespor.....................( 1 - 2 )
Arsinspor-Kardemir Karabükspor.............................( 0 - 0 )
Akçaabat Sebatspor-Değirmenderespor........................( 2 - 2 )
Erzurumspor-Araklıspor.....................................( 3 - 0 )
Erzincanspor-Pazarspor.....................................( 2 - 1 )

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

Malatya Belediyespor-Karsspor..............................( 2 - 1 )
Mezitlispor-Cizrespor......................................( 3 - 0 )
Nusaybin Demirspor-Batman Petrolspor.......................( 3 - 1 )
Belediye Vanspor-Siirtspor.................................( 1 - 1 )
Batman Belediyespor-Aksarayspor............................( 2 - 1 )
Şırnakspor-Antakyaspor.....................................( 1 - 0 )
Ceyhan Belediyespor-Kilis Belediyespor.....................( 1 - 0 )
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Bingöl Belediyespor......( 4 - 2 )

-2. GRUP-

Gümüşhanespor-Ankara Tarım Kredispor.......................( 0 - 2 )
Kastamonuspor-Bafra Belediyespor...........................( 4 - 1 )
Tokatspor-Sürmenespor......................................( 1 - 0 )
Ünyespor-Demirçelik Divriğispor............................( 1 - 0 )
Ofspor-Keçiörengücü........................................( 1 - 0 )
Ankara Demirspor-Artvin Hopaspor...........................( 3 - 0 )
Çorumspor-Bulancakspor.....................................( 2 - 3 )

-3. GRUP-

Yeni Ereğlispor-Yeni Burdurspor Gençlikspor................( 1 - 0 )
Nilüfer Belediyespor-Muğlaspor.............................( 2 - 0 )
Denizli Belediyespor-Aydınspor.............................( 2 - 2 )
Torbalıspor-Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor...............( 0 - 0 )
Ispartaspor-Aliağa Belediyespor............................( 1 - 0 )
Kütahyaspor-Balıkesirspor..................................( 1 - 2 )
Nazilli Belediyespor-Oyak Renault..........................( 2 - 1 )

-4. GRUP-

Zonguldakspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor....................( 1 - 1 )
Mustafakemalpaşaspor-Orhangazispor.........................( 1 - 1 )
Körfez Belediyespor-Beykoz 1908............................( 1 - 0 )
Orhangazi Gençlerbirliği-Darıca Gençlerbirliği.............( 0 - 2 )
Gölcükspor-Yalovaspor......................................( 0 - 0 )
Küçükçekmecespor-Lüleburgazspor............................( 0 - 0 )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious