Güreş Takımı'ndan bir başarı daha...

  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 12-13 yaş arası Ankara Kulüplerarası Güreş Şampiyonası'nda mücadele eden Kazan Belediyespor Güreş Takımı, toplamda 27 madalya alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

11 sıklette 32 güreşçi ile mücadele eden Kazan Belediyespor Güreş Takımı, müsabakaların grekoromen dalında gerçekleştirilen ilk gün mücadelelerinde 5 altın, 3 gümüş ve 8 bronz madalya kazanarak bu dalda 91 puanla takım halinde şampiyon oldu.

Serbest güreş dalında gerçekleştirilen 2. gün müsabakalarında ise 2 altın, 3 gümüş ve 6 bronz madalya ile toplam 11 madalya kazanan Kazan Belediyespor Güreş Takımı, serbest dalda da takım halinde 3.oldu.

2 gün süren mücadelelerin sonunda toplam 27 madalya alan Kazan Belediyespor Güreş Takımı, ilçelerine bir şampiyonluk daha kazandırmanın sevincini doyası yaşadılar. Kazan Belediyespor Güreş Takımı Antrenörü Selahattin Sağan, takım olarak kazandıkları bu başarılar ile ilgili bir konuşma yaparak ''Bu çocuklarımızla gurur duyuyoruz.Mücadeleleri ve hırsları ile büyüklerini aratmadılar.Kazan Belediyespor' un son yıllarda kazandığı başarılar herkesin dikkatini çekiyor. Bu şampiyonluklarda hepimizin alınteri ve emeği var.Bizlerin başarısı için elinden gelen tüm imkanları seferber eden Belediye Başkanımız Lokman Ertürk'e çok teşekkür ediyorum''dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious