Gürültü kavgası kanlı bitti

  • Giriş : 26.06.2007 / 10:39:00

Çıkan kavgada kolundan bıçaklanan polis memuru tarafından tabancayla vurulan bir kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bağcılar'da gürültü yüzünden çıkan kavgada kolundan bıçaklanan polis memuru tarafından tabancayla vurulan bir kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Merkez Mahallesi 25/4 Sokak'taki bir oyun salonunu işleten Mete Ergün (20), yakındaki bir binada oturan polis memuru E.Y. (25) tarafından iş yerinde aşırı gürültü yapıldığı gerekçesiyle uyarıldı.

Taraflar arasında çıkan ve Ergün'ün yakınlarının araya girmesiyle büyüyen tartışma sırasında polis memuru E.Y. kolundan bıçakla yaralandı. Bunun üzerine sinirlenen E.Y'nin tabancayla ateş açtığı Ergün, başından vurularak öldü. Ergün'ün arkadaşı Erkan Çalışkan (24) ise bacağından vurularak yaralandı.

Çalışkan, kaldırıldığı özel bir hastanede yapılan tedavisinin ardından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Olayın ardından ilçe emniyet müdürlüğüne gelen polis memuru E.Y ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bu arada, 4 ay sonra askere gideceği belirtilen Ergün'ün öldüğünün duyulmasının ardından yakınlarından oluşan bir grup, polis memuru E.Y'nin oturduğu binayı taşlayarak camları kırdılar. Bu kişiler, çevik kuvvet desteğindeki polislerce biber gazı kullanılarak dağıtıldı.

Polisin olayla ilgili başlattığı çalışma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious