Güzide Duran koreografları kızdıracak

  • Giriş : 10.05.2006 / 00:00:00

İlk kez bir defilenin koreografisini üstlenen top model Güzide Duran ilk denemesinde izleyicilerden tam puan aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Uzun yıllar Amerika'da yaşayan top model Güzide Duran, Berk Mayo'larının defilesinde ilk kez koreograflık yaptı. Yıldız Sarayı'ndaki moda gösterisinde izleyicilerden tam puan alan Güzi, Türkiye'deki koreografları kızdıracak açıklamalarda bulunmayı da ihmal etmedi. "Ben zaten bu işi yapmayı çok istiyordum. Çünkü Türkiye'de defilelerin karmakarışık yapıldığını görüyorum" diyen Güzide Duran, şunları söyledi:

NEW YORK RÜZGARLARI ESTİRDİ
"Türkiye'de koreografide eksiklikler olduğunu düşünüyorum. Ben New York'ta ve birçok yerde iş yaptığım için göz aşinalığımı değerlendirmek istedim. Aslında bu defileye çıkma teklifi almıştım. Yöneticilere 'nasıl bir defile konseptiniz var?' diye sordum. Henüz karar vermemişlerdi ben de kendim yapmayı teklif ettim." Duran'ın New York stili defile sunumu izleyicilerin beğenisini topladı.

BİRBİRİNDEN İDDİALI MAYOLAR GİYDİ
İç çamaşırı markası Berk'in 'Sea by Berk' adlı yaz modellerinin tanıtıldığı defilede podyuma iddialı mayolarla çıkan Güzide Duran'a; Ahu Yağtu, Simge Topaloğlu, Özge Ulusoy, Julia Nitu, Alexandra, Adriala, Evelize gibi ünlü mankenler eşlik etti. Defileyi, Türk Fashion TV canlı olarak yayınlarken, gecenin sunuculuğunu ise Burcu Çağrı üstlendi. Defileyi izlemeye gelen isimler arasında Duran'ı sevgilisi Moris Kohen de vardı. Güzi'nin yakın arkadaşı Ayşe Hatun Önal da arkadaşını tebrik etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious