Haberler Pınar'ı yıpratıyor

  • Giriş : 19.08.2006 / 00:00:00

İsmi manken Pınar Altuğ ile çıkan Yağmur Atacan, Pınar'ın zarar görmemesi için konuşmak istemediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaeli'de devam eden Türkiye Su Kayağı Şampiyonası'nı bir kanala program yapmak için gelen Yağmur Atacan, burada gazetecilerin sorularını cevapladı. Şimdiye kadar hiç birşey konuşmadığı halde haklarında yazılıp çizildiğini belirten genç oyuncu, bu konuda konuşmak istemediğini ifade etti.

Her konuşmanın Pınar'a zarar verdiğini aktaran Atacan, "Biz konuştukça Pınar zarar görecek. Bunun yanında ben konuşmadığım halde benim adıma birşeyler yazılıp çiziliyor. İş anlamında ben de zarar görüyorum. Bir şekilde yalan haberler bana zarar veriyor. Yaptığım işleri ve geleceğimi olumsuz anlamda etkiliyor. Buna da ben üzülüyorum." dedi.

Basın mensuplarının, "Bazı gazetelerde senin ağzından 'çıkıyoruz' haberleri yayınlandı. Bunlar doğru mu, siz çıkıyor musunuz?" şeklindeki sorusuna, Atacan "Çıkıyoruz" kelimesini kullanmadığını söyledi.

Atacan, şöyle devam etti: "Ben çıkıyorum demedim. Gazeteciler kendileri yazmış. Ben, Pınar ile konuştuk, Pınar'ın açtığı davalar nedeniyle konuşmamayı tercih ediyoruz. Ben söylesem de çıkıyorsunuz diyorlar söylemesem de. Her tarafa çekiyorlar. Yayınlanan her haber başta Pınar'a, daha sonra bana zarar veriyor. Onun sıkı bir dostuyum. Sık sık görüşüyoruz, gerek telefonla gerekse bir birimize gelip gitmelerde bu konuları konuşuyoruz. Her zaman dertleşiyorum, bu çıkan haberlerin bir kısmı yalan, o yüzden yargıya taşındı bu süreç de devam ediyor. Yıprandım, çünkü yanlış haberlerin çıkması ile ben zarar gördüm. Pınar'ın şu anda psikolojisi iyi, iyi işler yapıyor. Bazı çıkan yanlış haberler ortadan kalkınca daha iyi olacak. Çıkan yanlış haberleri avukatlarımız adli tatil bitince yargıya taşıyacak."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious