Haberlerimin çıkmasını engelleyenler var!

  • Giriş : 03.12.2006 / 00:00:00

Bir süre önce çıkardığı single ile müzik dünyasına tekrar merhaba diyen Serpil Benay bu camiada çok şeyin değiştiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bakırköy Town Center’de hayranları ile söyleşide bulunan sanatçı adeta içini döktü. Bir çok sanatçı televizyon programlarından çağırılmayı beklerken Ajdar'ın televizyon programlarını tek tek dolaşması sanatçıyı çileden çıkarmış. Serpil Benay konuşmasına sert sözlerle devam etti.

“İbrahim Tatlıses’e yakıştıramadım”

Serpil Benay “ Türkiye’de sanatçı ve sanatın bu kadar yerlere düşeceğini hiç ummuyordum. İki kelimeyi bir araya getirip konuşamayan insanlar televizyon programı yapıyor, müziğin m’sin den anlamayan kişileri şarkıcı olarak karşımıza çıkarıyorlar. Ajdar denen adamı bütün Türkiye tanıdı, çıkmadığı program kalmadı. Her şey bir yana Türkiye’de eline su dökecek kimsenin bulunmadığı İbrahim Tatlıses bile Ajdar’ı programına davet ediyorsa bu işin suyu çıkmıştır artık. İbrahim Tatlıses’in sanatı adına böyle bir kişiye programında yer vermesini yakıştıramadım. Hani birileri Raiting diyerek kendini savunuyor. İbrahim Tatlıses’in raiting kaygısının olacağını zannetmiyorum dedi.

Serpil Benay’ın bu konuşmaları hayranları tarafından sık sık alkışlar ile kesildi. Sanatçı bir süre önce çıkardığı yeni albümünden 500 tanesini isteyen hayranlarına ücretsiz olarak tek tek imzalayarak dağıttı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious