Hac dönüşü oğlunun şehit haberini aldı

Hac dönüşü oğlunun şehit haberini aldı.7456
  • Giriş : 14.12.2008 / 11:35:00

Hatay'ın İskenderun ilçesinde şehit olan polis memuru İbrahim Darıcı'nın hacdan dönen anne babası oğlunun şehit olduğu haberiyle yıkıldı. Şehit babasına, acı haberi imam arkadaşı yolda verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Teröristlerle silahlı çatışmada şehit olan İbrahim Darıcı'nın hacdan dönen babası Mustafa ve annesi Hatice Darıcı, yakınları ve vatandaşlar tarafından Gaziantep Havaalanı'nda karşılandı.

200 araçlık karşılama konvoyunun yola çıkmasından hemen sonra Mustafa Darıcı'nın arkadaşı olan Yeşilova Camisi İmamı Arif Elmascı, şehit polisin babasına oğlunun teröristlerle girilen silahlı çatışmada şehit olduğunu söyledi.

Acı haber üzerine fenalaşan baba Mustafa Darıcı ve anne Hatice Darıcı bulundukları araçtan indirilerek konvoydaki ambulansa bindirildi. Acılı anne ve baba ambulansta sakinleştirici iğne yapılarak ilçedeki evlerine götürüldü.

Şehit polisin baba evi, taziye ziyareti için gelen vatandaşların akınına uğradı. Taziyeleri kabul ederken sakin olduğu gözlenen şehit babası Mustafa Darıcı, baş sağlığı dileklerine ''vatan sağ olsun'' diyerek yanıt verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*