Hacizli otomobille birlikte polisi de kaçırdı

  • Giriş : 24.11.2006 / 00:00:00

Sakarya'da hacizli otosuyla yakalanan sürücü, kaçmak için her yolu denedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Erenler Beldesi Yunus Emre Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, hacizli arabasıyla trafik polislerine yakalanan sürücü, kaçmak için her yola başvurdu. Trafik polisleri cadde üzerinde seyir halinde olan N.V. (49) isimli sürücünün kullandığı 34 VN 6135 plakalı otomobilin plaka sorgusunda hacizli olduğunu belirledi. Bunun üzerine polis aracı durdurdu. Bir trafik polisi otomobili emniyet garajına çektirmek için sürücünün yanına binmek isterken, N.V. aniden kalkış yaparak polis otosuna çarptı. Bu sırada trafik polisi Fatih Kutlu ise otomobile binmeyi başardı. Sürücü bu kez polisle birlikte hacizli aracını kaçırmak istedi.

Sürücünün, tüm uyarılara rağmen otomobili ve kendisini kaçırmaya devam etmesi üzerine trafik polisi aracın kontağını aldı. Bunun üzerine otomobilden inen N.V. yaya olarak kaçmayı sürdürdü. Kaçan zanlı, kısa süren kovalamacanın ardından polis tarafından yakalandı. Yakalanan sürücü trafik polisleri tarafından polis merkezine götürüldü. N.V. burada kendisini görüntülemeye çalışan basın mensuplarına hakaret etti.

Diğer taraftan hacizli otomobil ise çekici yardımıyla emniyet garajına çekilirken polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious