Hademeden öğrencilere kurşun yağmuru!

Hademeden öğrencilere kurşun yağmuru!.8144
  • Giriş : 18.06.2008 / 17:50:00

Diyarbakır’da Cumuhriyet Lisesi’nde bütünlemeye kalan üç öğrenci ile tartışan hademe, öğrencileri tabancayla kurşun yağmuruna tuttu. Kurşunlar nedeniyle bir öğrenci penisinden vurulurken, iki öğrenci de bacaklarından yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cumhuriyet Lisesi'nde, geçen yıl çıkan afla bütünleme sınavlarına girmek isteyen öğrencilerle hademe Ömer G. bugün belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. İddiaya göre, öğretmenlerin de araya girmesiyle kavga yatıştırılırken, öğrenciler hademeye, “seninle görüşeceğiz” diyerek okuldan ayrıldılar. Bugün öğle saatlerinde okula gelen 21 yaşındaki Süleyman Ç., 19 yaşındaki Kadri Ç. ile 19 yaşındaki Mustafa İ., tekrar hademe ile tartışmaya başladı. Bunun üzerine Ömer G. ruhsatsız tabancası ile öğrencilere kurşun yağdırdı. Aldığı kurşun darbeleriyle Kadri Ç. penisinden yaralanırken, Süleyman Ç. ve Mustafa İ. bacaklarına isabet eden kurşunlarla yaralandılar.

Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan öğrencilerden Kadri Ç.’nin penisine isabet eden kurşunun çıkarılması için ameliyata alındığı, diğer yaralıların ise tedavilerinin sürdüğü belirtildi.

Öğrencilere kurşun yağdıran Cumhuriyet Lisesi’nde görevli hademe Ömer G. ise gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious