Hadi Çaman başka bir hastaneye sevk edildi

Hadi Çaman başka bir hastaneye sevk edildi.17289
  • Giriş : 18.04.2008 / 00:13:00
  • Güncelleme : 18.04.2008 / 00:20:42

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 127 gündür yoğun bakımda tutulan tiyatro oyuncusu Hadi Çaman, İstanbul'da adı açıklanmayan bir hastaneye sevk edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

KOÜ Başhekimi Prof. Dr. Nazım Mutlu, Çaman'a hastanelerine getirildiği ilk günden itibaren gerekli sağlık hizmetinin verildiğini ve bugün İstanbul'da bir hastaneye sevk edildiğini belirtti.

Çaman'ın sağlığının hastanelerine yatırıldığı güne göre çok daha iyi durumda olmasına rağmen istenen düzeyde olmadığını ifade eden Prof. Dr. Mutlu, "Çaman, şu anda evde veya herhangi bir sağlık kuruluşunda kişisel ventilatörlerle takip edilir konumda" dedi.

Çaman'ın tedavisine İstanbul'da bir hastanede devam edileceğini belirten Prof. Dr. Mutlu, hastanenin adını açıklamadı.

Hadi Çaman, rahatsızlığı nedeniyle Şişli Etfal Hastanesinde tedavi görürken KOÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Öğretim Üyesi olan oğlu Doç. Dr. Efe Çaman'ın isteği üzerine, KOÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilmiş, 12 Aralık 2007'de nörolojik bir hastalık olan ALS hastalığının yanı sıra geçirdiği akciğer enfeksiyonuna bağlı olarak yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious