Hadise, Türklerden destek istedi.

Hadise, Türklerden destek istedi..12654
  • Giriş : 28.02.2009 / 16:36:00

Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılacak 54. Erovision finallerinde Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise, Avrupa'da yaşayan Türklerden destek istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hadise, Almanya'nın Oberhausen kentindeki verdiği konserden önce yaptığı açıklamada, finallerde bir oyun bile çok önemli olduğunu belirterek, "Herkesten destek bekliyorum. Bu yüzden Avrupa'da yaşayan Türkler cep telefonlarını ellerinde tutsunlar ve oy atsın" dedi.

Avrupa'dan çok güzel tepki aldıkları dile getiren Hadise, "Promosyon turumuz Malta'da başladı, daha sonra Yunanistan ile devam etti. İki ülkeden de güzel bir ilgi aldık. İki gün sonra Bosna-Hersek'e gidiyoruz orada da güzel bir ilgi olacağına inanıyorum. Çok yoğun bir hafta sonu ama amacımız şarkımızı tanıtmak ve her gittiğimiz yerde pozitif enerji bırakarak tekrar İstanbulumuza geri dönmek. Bunu da her seferinde başardığımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Erovision'da yarışacak diğer finalistleri de değerlendiren Hadise şunları söyledi: "Bizim şarkımız gibi şarkı yok. Bizdeki enerji başka şarkılarda da yok. Herkesin değişik tarzı var. Ancak kendimi kıyaslayacağım bir sanatçı yok. O nedenle çok güçlüyüz."

Hadise'ye kaldığı otelde bulunan Belçikalılar da büyük ilgi gösterdi. Hadise'yi görür görmez tanıyan Belçikalılar, kendisine destek sözü verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*