Hadise: Elbise dikenleri tanımıyorum

Hadise: Elbise dikenleri tanımıyorum.12654
  • Giriş : 11.03.2009 / 20:33:00

Türkiye'yi 2009 yılı Eurovision yarışmasında "Düm Tek Tek" şarkısıyla temsil edecek olan Hadise'nin yarışmada giyeceği kıyafetle ilgili haberler skandala dönüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"Hadise benim diktiğim kıyafeti giyecek" şeklinde açıklamalarda bulunan kişilerin hiçbirini tanımadığını belirten şarkıcı, giyeceği kıyafetin kararlaştırıldığını ve dans etmesini kolaylaştıracak hafif materyalden bir kıyafet olacağını açıkladı.

Müzik çalışmaları hakkında da konuşan Hadise, Türkiye'deki hayranlarının Türkçe beste beklediğini dile getirerek hem İngilizce hem Türkçe albüm için aynı anda çalıştığını söyledi. Eurovision'daki favori parçasını da açıklayan Hadise, Slovenya'yı kendisine en büyük
rakip olarak gördüğünü ifade etti.

Brüksel'de Türk Büyükelçiliği'nde Belçika basını için EMI Müzik tarafından organize edilen ve Türk gazetecilerin de davet edildiği 'Hadise ile sohbet' toplantısında Türk gazetecilere Türkçe açıklama yapılmazken, Hadise, yalnızca Belçika basınından kanallara özel röportaj verdi. Türk basınından ise yalnızca TRT Hadise ile özel röportaj yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*