Hadise: Geç kalmadık!

Hadise: Geç kalmadık!.12654
  • Giriş : 01.04.2009 / 21:53:00

Yurtdışı turnesine geç kaldığı şeklindeki tartışmalarla ilgili olarak Hadise, "Geç kalmadık. Dans provaları devam ediyor, İngilizce ve Türkçe albüm yapıyoruz " dedi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Türkiye'yi Mayıs ayında Moskova'da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise, reklam filmlerinde oynadığı firmanın yetkilisi Korhan Karel ile basın toplantısı düzenledi. 40'tan fazla basın mensubunu karşısında gördüğü için şaşıran Hadise, bu ilginin kendisini çok memnun ettiğini söyledi. Hadise yurtdışı turnesine geç kaldığı şeklindeki tartışmalarla ilgili olarak; "Geç kalmadık. Bizim planımızda bu vardı. Herşey plana göre uygulanıyor. Hayatımızda sadece Eurovision yok. Dans provaları devam ediyor, İngilizce ve Türkçe albüm yapıyoruz, reklam anlaşması yaptık, konserler devam ediyor" diye konuştu. Çektiği kliplerle ve Eurovision'la ilgili sorulan sorulara yanıt vermekten kaçınan güzel şarkıcı, yarışma günü giyeceği kıyafet konusundaki belirsizliğe açıklık getirdi.

'ELBİSE SÜRPRİZ OLACAK'"
"Giyeceğim kıyafetle ilgili hep yanlış haberler çıktı. Kimse de bana gelip sormadı. Kıyafetim çizildi. Her şey hazır. Kıyafetle ilgili çıkan her şey yalan" diyen Hadise, elbisenin sürpriz olduğunu söyledi. Hadise, "Her ülkenin sanatçısı çok özel, geçtiğimiz sene tüm şarkılar birbirine benziyordu. Bu sene daha güçlü bir Eurovision olacak. Sizlerin de desteğiyle en iyi sonuçla döneceğimize inanıyorum" dedi. İlk kez bir reklam kampanyası için kamera karşısına geçen Hadise, çekimlerde çok yorulduğunu ancak büyük keyif aldığını ifade etti.

'BÜYÜK KEYİF ALDIM'
Hadise, "Eurovision sebebiyle büyük heyecan yaşıyorum zaten. Buna reklamlarda oynamanın heyecanı da eklendi. Çekimler çok zor geçti ve uzun sürdü ama ben büyük keyif aldım" dedi. Daha önce reklamlarda oynamak için 1 milyon dolar aldığı şeklindeki haberlerin doğru olmadığını açıklayan Hadise, "Bu tür anlaşmalarda en önemli madde gizliliktir o söylenen rakamlar hep yakıştırma" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*