Hadise İstanbul'da

Hadise İstanbul'da.12654
  • Giriş : 17.01.2009 / 20:21:00

Türkiye'yi 54. Eurovision şarkı yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkı ile temsil edecek Hadise'yi Atatürk Havalimanı'nda çok sayıda basın mensubu karşıladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye'yi 54. Eurovision şarkı yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkı ile temsil edecek Hadise'yi Atatürk Havalimanı'nda çok sayıda basın mensubu karşıladı. Gümrük görevlileri ise, sempatik hareketleri ile dikkat çeken ünlü şarkıya başarılar dileyip, birlikte fotoğraf çektirdi.

THY uçağı ile saat 15.50'de Brüksel'den İstanbul'a gelen Hadise, Türkiye'ye döndüğüm için mutluyum' diyerek, mayıs ayındaki yarışma için sıkı şekilde hazırlandığını anlattı. Çoğu kişi tatil yaparken ekip arkadaşlarıyla gece gündüz çalıştığını belirten Hadise, "Düm Tek Tek" şarkısı üzerinde yarışma tarihine kadar çok az değişiklik yapacaklarını ifade etti.

Hadise, kendisine destek olan sanatçı dostları ve Türk halkına teşekkür ederek, yarışma kuralları çerçevesinde sahnede pek çok sürpriz hazırladığını bu düşünceyle de uyuyamadığını söyledi. İstanbul'da kaldığı süre içinde şarkı üzerinde çalışmalarını sürdüreceğini dile getiren şarkıcı, bazı erkek dansçıların hantal ve siyahi olduğu yönündeki eleştirileri kabul etmedi. Hadise, ilk üçe gireceği tahminlerine de bunun sahne performansına bağlı olduğunu belirterek, aşını beklentinin kendisini hem sevindirdiğini hem de korkuttuğunu sözlerine ekledi.

Bu arada gümrük görevlileri, sempatik hareketleri ile dikkat çeken ünlü şarkıya başarılar dileyip, birlikte fotoğraf çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*