Hadise konserinde olay çıktı

Hadise konserinde olay çıktı.9157
  • Giriş : 04.10.2008 / 12:45:00

Hadise'nin Muğla'da verdiği konserde korumalar arasında kavga çıktı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BELÇİKA'da yaşayan Türk şarkıcı Hadise'nin Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde verdiği konser öncesinde ortalık karıştı. Ünlü şarkıcının korumaları ile sahneye çıktığı diskonun korumaları arasında çıkan kavga, karakolda sonuçlandı.

Hadise, dün gece saat 02.00 sıralarında konser vermek için Marmaris'in en büyük açıkhava diskosu 'Areena'ya geldi. Kendisini bekleyen gazetecilere görünmek, sorularına muhatap olmak istemeyen seksi şarkıcı, sahneye çıkmadan önce korumaların oluşturduğu etten duvar arasında kulise girdi. Bu sırada diskonun işletmecisi Kamil Issı da Hadise'yle görüşmek için kulisin önüne geldi. Ancak, şarkıcının korumaları, Kamil Issı'yı kulise almayınca ortalık gerildi. Hadise'nin korumaları ile diskonun bodygardları arasında başlayan sözlü tartışma, kısa süre sonra kavgaya dönüştü. Tekmelerin tokatların havada uçuştuğu, güçlükle yatıştırılabilen kavganın tarafları, birbirlerinden şikayetçi olunca Çarşı Polis Merkezi'ne ifade vermeye gitti.

Kameraların önünde gerçekleşen kavganın ardından Hadise, yaklaşık 2 bin kişinin doldurduğu diskonun sahnesine çıktı. Avrupa'dan gelen dansçılarının da eşlik ettiği şarkıcı, yaklaşık bir saat süren konseri biter bitmez, peşinden koşturan gazetecileri atlatarak diskodan ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*