Hadise, reklam filminden 2 milyon alacak

Hadise, reklam filminden 2 milyon alacak.10846
  • Giriş : 18.03.2017 / 10:33:00

Ünlü şarkıcı Hadise'ye reklam filminde oynaması için 3 milyon TL teklif edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TV8'den yayınlanan ve Acun Ilıcalı tarafından sunulan 'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı Hadise'ye bir ayakkabı firmasından teklif geldi. Hadise, teklifi kabul ederse tam 2 milyon TL kazanacak.

Birçok firmanın marka yüzü olan ünlü şarkıcı Hadise, bu defa bir ayakkabı markası için kamera karşısına geçecek. Ünlü şarkıcının reklamdan kazanacağı para ise dudak uçuklattı. Hadise tamı tamına 2 milyon TL alacak.

ŞARKICILIKTAN ÇOK REKLAMLARDAN PARA KAZANIYOR

Şarkıcılığının yanı sıra 'O Ses Türkiye' programında jüri üyeliği yapan ve son yıllarda oynadığı feklam filmleriyle dikkat çeken Hadise'nin bir ayakkabı markası ile el sıkıştığı iddia edildi.

TAVUK REKLAMINDAN 1.5 MİLYON TL ALMIŞTI

Son olarak oynadığı tavuk reklamından 1.5 milyon aldığı konuşulan şarkıcının, bu kez ayakkabı mağazalar zincirinin yüzü olacağı öğrenildi.

REKLAMLARDAN TOPLAMDA 5 MİLYON TL KAZANDI

Uzun süredir görüşmeler yapan Hadise ve firmanın sonunda 2 milyon TL'ye anlaştığı söyleniyor. Çekimler için önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçmeye hazırlanan şarkıcının oynadığı reklam filmi, nisan ayında ekrana gelecek. Hadise'nin son dönemde reklam yüzü olduğu firmalardan toplam 5 milyon TL aldığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*