Hadise şampiyon olursa Survivor'a gidecek

Hadise şampiyon olursa Survivor'a gidecek.14202
  • Giriş : 19.03.2017 / 14:29:00
  • Güncelleme : 19.03.2017 / 14:33:19

TV8 patronu Acun Ilıcalı, Hadise'nin O Ses Türkiye'de şampiyon olması durumunda yarışmacısıyla birlikte Survivor'a gideceğini duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden olan Hadise'nin şampiyon olması durumunda Survivor'a geleceği duyuruldu.

Survivor nedeniyle O Ses  Türkiye'ye bir süreliğine ara veren  Acun Ilıcalı, dün akşam yayınlanan Survivor bölümünde O Ses  Türkiye finaline değindi. Bugün gerçekleşecek O Ses  Türkiye finali için Survivor'ın yayınlanmayacağını duyuran  Acun Ilıcalı,  Hadise'yle ilgili bir sürprizden de bahsetti.

BOMBAYI PATLATTI

Bu akşam yayınlanacak O Ses  Türkiye finalinde  Hadise'nin akıbeti merakla bekleniyor.  Acun Ilıcalı ilk kez Survivor'da finalle ilgili ipucu verdi. "Eğer  Hadise şampiyon olursa,  Hadise yarışmacısıyla birlikte Survivor'a gelecek" duyurusunu yaptı. Bu haber yarışmacılar tarafından sevinçle karşılandı.

HADİSE'Yİ ÖPÜCÜKLÜ SÜRPRİZ BEKLİYOR

Öte yandan,  Hadise'yi şampiyonluğunda başka bir sürpriz daha bekliyor.  Acun Ilıcalı, eski Survivor yarışmacısı Maçuka'nın pazar gününü heyecanla beklediğini belirterek, "Maçuka, 'eğer  Hadise şampiyon olursa,  Türkiye'ye gelip  Hadise'yi öpeceğim' dedi" ifadelerini kullandı. Survivor'ın dokunulmazlık oyunun ise pazartesi günü yayınlanacağı belirtildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*