Hadise tahminde bulundu

Hadise tahminde bulundu.12654
  • Giriş : 07.03.2009 / 09:43:00

Herkesten destek beklediğini söyleyen Hadise bir de tahminde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkiye'yi mayıs ayında Moskova'da yapılacak 54.Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise, tanıtım konserleri dizisi çerçevesinde dün akşam Amsterdam'da konser verdi.

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hadise, Amsterdam'da ilk kez konser verdiğini anımsatarak, Moskova'daki yarışma için herkesin desteğini beklediğini söyledi.

Yarışmada birincilik konusunda şu ana kadar hiçbir yerde iddialı konuşmadığını ve konuşmak da istemediğini ifade eden Hadise, "Ancak ilk beşe girmeyi umuyorum ve bunu da başaracağımıza inancım var" dedi.

Hadise, bu yılki Eurovision yarışmasına katılacak ülkelerin tarz açısından çok farklı şarkıları bulunduğunu, bunlar arasında kendisinin seslendirdiği "Düm tek tek" tarzında şarkıların pek yer almadığını söyledi. Hadise, bütün ülkelerin şarkılarını saygıyla karşıladığını ve bazılarını da beğendiğini, kendisinin asıl amacının derece almaktan öte yarışmada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek ve tanıtmak olduğunu vurguladı.

Hadise, Düm tek tek şarkısının, ilk seslendirdiği ocak ayındaki biçiminde çok farklılığa gitmeyeceklerini de söyledi.

Hadise, bir soru üzerine, yarışmanın ardından ilk Türkçe albümünü çıkaracağını, albümün adını da belirlediğini, ancak şimdilik açıklamayacağını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*