Hadise ve Serhat'ı Belçika buluşturdu

  • Giriş : 05.05.2006 / 00:00:00

Milli futbolcu Serhat Akın ve ünlü şarkıcı Hadise, yaşadıkları ülke Belçika'da ilk kez bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Belçika'da yaşayan milli futbolcumuz Serhat Akın ve çıkardığı albümüyle müzik listelerine hızlı bir giriş yapan pop yıldızı Hadise Belçika'da ilk kez biraraya geldi. Avrupa'da büyüyen iki genç olarak böyle büyük başarılara imza atmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Hadise ve Akın, "Ailelerimiz ve Türkiye bizimle gurur duyuyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor" dedi.

'HADİSE'Yİ SABAHA KADAR İZLEDİM'
Belçika'nın büyük Futbol kulüplerinden Anderlecht'te oynayan Akın'la biraraya gelen Hadise, şöyle konuştu: "Futboldan pek anlamam ama Serhat ile tanıştıktan sonra artık futbolla daha yakından ilgileneceğim.'' Hadise'nin Galatasaray taraftarı olmasına üzülen Fenerbahçeli Akın ise "Hadise çok güzel ve başarılı. Hatta Okan Bayülgen'in programına katıldığında Hadise'yi sabaha kadar izledim" dedi.

'YAKIŞIKLIYMIŞ'
Belçika'da yaşamalarına rağmen bugüne kadar hiç biraraya gelmediklerini ifade eden Hadise, Serhat'ı basından takip ettiğini belirtti. Hadise'nin mesleğinin kendisininkinden daha zor olduğunu söyleyen Akın, Hadise'nin posterlerinden çok daha güzel olduğunu söylemeden edemedi. İltifatlara kayıtsız kalamayan Hadise ise Akın'ın yakından çok daha yakışıklı olduğunu ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious