Hadise'nin performansı nasıldı?

Hadise'nin performansı nasıldı?.11915
  • Giriş : 16.05.2009 / 23:38:00

Hadise, Moskova'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nın finalinde sahne aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Temsilcimiz kıvrak dansları ve güzel şarkısı ile izleyenleri çoşturdu. Finalden önce yaşanan aksaklıkların hiçbirisi gerçekleşmedi ve Türkiye iyi bir performans sergileyerek stüdyodaki konuklardan büyük alkış aldı.

HADİSE FİNAL ÖNCESİ TEDİRGİNDİ

MOSKOVA'daki Eurovision Şarkı Yarışması'nın finaline saatler kala, basına kapalı yapılan son provasına gelişinde kısa açıklama yapan Hadise, elinden geleni yaptığını, Türkiye'yi çok iyi temsil ettiği söyledi. Hadise, son dönemde karşılaştığı teknik aksaklıkların hatırlatılması üzerine “Artık bir aksaklık olmaz. Şimdi olursa kafayı yerim, hastaneye yatarım galiba” dedi.

Moskova'da 22 bin izleyici ile Eurovision tarihinde rekor kırılmasının amaçlandığı 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nın finaline saatler kala heyecan giderek arttı. Yarışmanın gerçekleştirileceği Olimpiksi Arena'da da hareketlilik başladı. Yarışmanın başlamasına saatler kala son prova için arenaya gelen Hadise “Birkaç saat kaldı. İyiyiz şu an. Biraz heyecanlıyım ama akşama daha heyecanlı olacağıma inanıyorum. Ben elimden geleni yaptım. İnanıyorum ki Türkiye'yi çok güzel bir şekilde temsil ediyorum bu akşam. İnşallah herkes beni gururla izler. İnşallah herkesten oy gelir” dedi.

Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*