Hagi G.Saray'da iddiası

Hagi G.Saray'da iddiası.10504
  • Giriş : 08.05.2008 / 09:16:00

Galatasaray´ın eski futbolcusu Suat Kaya, Sarı-Kırmızılı kulübün yeni sezon için Gheorghe Hagi ile anlaştığını ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yakın çevresine söyledi

Sarı-Kırmızılı formayla unutulmaz maçlar çıkaran ve büyük başarıların altına imza atan, sonrasında altyapıda hocalık görevi üstlenen Suat Kaya, Galatasaray Yönetimi'nin Hagi ile anlaştığını öne sürdü. Şu an Gaziantep Belediyespor'u çalıştıran Kaya, yakın çevresine Rumen teknik adamın yeni sezonda Galatasaray'ın başına geçeceğini söyledi. Kaya'nın da Ankaraspor'la görüşmelerde bulunduğu ve Başkent ekibinde çalışma ihtimalinin bulunduğu belirtildi.

Deschamps ve Magath...

Yeni sezon için hoca arayışlarını sürdüren Galatasaray'da en ciddi aday ise Didier Deschamps gibi görünüyor. Fransız teknik adamla temaslarda bulunan Sarı-Kırmızılı yönetimin diğer alternatifi ise Felix Magath. Wolfsburg'u çalıştıran Alman çalıştırıcı, Galatasaray'a gelmeye sıcak bakıyor. İdarecilerin hedefinin, sezon biter bitmez yeni teknik direktörü takımın başına getirip, yaz kampı programını bu doğrultuda hazırlamak olduğu dile getirildi.

TUMSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious