Hagi zor durumda kaldı

Hagi zor durumda kaldı.9662
  • Giriş : 02.08.2008 / 16:38:00

Steaua Bükreş ile Galatasasaray'ın eşlemesi Hagi'yi zor durumda bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki Steaua Bükreş-Galatasasaray eşlemesi Hagi'yi zor durumda bıraktı. Her iki takımda hem oyunculuk hem de hocalık yapan Hagi, kazanan için sevindiği kadar kaybeden için de üzülecek.

Dünkü kura çekiminden sonra Prosport gazetesine bir değerlendirme yapan Galatasaray'ın efsanevi yıldızı Hagi, yaşadığı karmaşık duyguları 'Her iki takımda hem oynadım, hem hocalık yaptım. Hayatımın en unutulmaz günleri bu iki ekipte geçti. Bu yüzden birinden birini tercih edemiyorum. Kazanan için ne kadar sevindiysem kaybeden için de o kadar üzüleceğim.' Sözleriyle dile getirdi. Prosport muhabirinin kime şans verdiğine ilişkin sorusunu 'Steaua Bükreş, tur atlayabilmek için her iki maçta da iyi oynamalı. Avrupa'nın ünlü iki ve denk ekibi arasında şanslar eşit. Her iki maç da çok ilginç olacak.' şeklinde cevaplandıran Hagi, her iki maçı da tribünden izleyeceğini söyledi.

ESKİ GALATASARAYLILAR STEAUA BÜKREŞ DİYOR

Galatasaray'ın eski oyuncuları ise Steaua Bükreş'i daha şanslı görüyor. Bu konuda sn iddialı açıklamayı yapan Gheorghe Poepscu, 'Steaua Bükreş için mutlu olunacak bir kura değildi. Ama ben tur için Romanya ekibini favori görüyorum.' derken,

Ovidiu Petre, 'Bizim için büyük şanssızlık. Daha zayıf bir ekip iyi olurdu. İstanbul cehennemi beni korkutuyor.' dedi.

Galatasaray'ın eski hocası Mircea Lucescu ise, Steaua Bükreş'in Fikstür avantajı olduğuna inanıyor. İlk maçı İstanbul'da oynamanın Steaua için şans olduğunu dile getiren Lucescu, 'Turu geçecek takım Ghencea'da belli olacak. Romen takımları her zaman Türk takımlarına göre daha iyi oynamıştır.' değerlendirmesinde bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*