Hain odaklar amaçlarına asla ulaşamayacaklar

Hain odaklar amaçlarına asla ulaşamayacaklar.22091
  • Giriş : 06.06.2007 / 02:07:00

Tunceli Emniyet Müdürü Osman Öztürk, ''Ulusumuzun birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan hain odaklar asla amaçlarına ulaşamayacaklardır'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, vatan, bayrak ve millet sevgisiyle huzur ve güven için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ''Görev aşkı ile huzur ve güven için sorumluluklarımızı daha kararlı, daha inançlı olarak en iyisini, en güzelini ve bize yakışanı yapmayı sürdüreceğiz'' diye konuştu.

Ulusal değerlere sahip çıkılmasının herkese düşen görev olduğunu belirten Öztürk, şunları kaydetti: ''Bugün hepimize düşen en büyük görev; Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatmak, bölünmez bütünlüğümüzü korumak, ulusal değerlerimize sahip çıkmak, birlik ve beraberliğimize yönelen tehditlere kararlılıkla karşı koymaktır. Bu tarihi ve milli bir sorumluluktur. Türkiye'nin birliğine zarar verebileceği yanılgısı ve hayaline kapılanlar, emellerini hiçbir zaman gerçekleştiremeyeceklerini, buna asla güçlerinin yetmeyeceğini bilmelidirler. Ulusumuzun birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan hain odaklar asla amaçlarına ulaşamayacaklardır.''

Öztürk ayrıca, 25 Mayıs tarihinde, terör örgütü mensuplarınca yola döşenen mayının uzaktan kumandayla patlatılması sonucu kendisine düzenlenen suikast girişimi sonrası, duyarlılık gösteren ve kendisini yalnız bırakmayan dostları ve meslektaşlarına da teşekkür etti.

SAMANYOLU

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious