Hakan Altuğ, çapkın bir adam olduğunu itiraf etti

Hakan Altuğ, çapkın bir adam olduğunu itiraf etti.13564
  • Giriş : 30.04.2008 / 23:02:00

Şarkıcı Hakan Altun, hayatında birisi olmadığı dönemlerde çapkın olduğunu ancak bir sevgilisi olduğunda ise onu aldatmayı hiç düşünmediğini söyledi. Altun, bir kaç yıl sonra sahnelere veda edeceğini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Star TV’de yayınlanan ve Sibel Turnagöl’ün sunduğu ’Keyf-i Sibel’ programına konuk olan Hakan Altuğ, çapkın bir adam olduğunu itiraf etti.

Altun "İtiraf etmeliyim, hayatımda duygusal anlamda biri yoksa ben çapkın bir adamım. Ama birisi varsa ciddi söylüyorum göz ucuyla bile bakmam, başka birinin eli elime bile değmez. Mümkün değil bu. Hayatım boyunca da aldatmadım zaten. Aldatan kendini aldatır ben buna inandım hep" diye konuştu.

Evlendikten sonra da eşini aldatmayacağını söyleyen Altun, "Ruhuma şeytan girmezse eşimi asla aldatmayacağım. Eğer hala dışarıda gözüm varsa niye evleneyim? Kimse zorlamıyor. Hayatının sonuna kadar o insanla hayatını devam ettireceksen başka insana gerek yok. Onun kararını iyi vermek lazım" açıklamasını yaptı.

Eşim beni yormamalı

Evleneceği kadının güleryüzlü olmasına çok önem verdiğini söyleyen Hakan Altun, "Hayalimdeki, eşim olacak insan, güleryüzlü olmalı, hayata benim gibi bakmalı, hayatın her anında mutlu olabilecek, beni yormayacak bir insan olmalı" dedi.

Sahneyi bırakacağım

"Şarkıcılık da bir yere kadar" diyen Hakan Altun, 2-3 yıl sonra sahneleri bırakma düşüncesinde olduğunu söyleyerek "Sahnelerde şarkı söylemek olmayacak. Albümler devam eder ama lokal çalışmalar bar çalışmaları falan olmayacak. Çünkü çok zor. Ben kendi şarkılarımız yazdığım için şarkıcı oldum. Ben beste yapmayan, kendi şarkılarını yazamayan birisi olsaydım şarkıcılık yapmayacaktım. Ben işin mutfağında kalmak ve okul açmayı düşünüyorum. 3-4 sene sonraki projelerimden birisi. Bir de stüdyo açma isteğim var. İşin mutfağında olmak bana çok büyük keyif verir" şeklinde konuştu.

Ameliyata giderken neler yaşadı

Bir süre önce beyninden ameliyat olan Hakan Altun, ameliyat öncesinde yaşadıklarını da şöyle anlattı:

"Hayat gerçekten çok güzel. Sağlıklı bir hayat çok güzel. O ameliyata girmeden önce tek bir şey düşündüm. O an aşkmış şöhretmiş paraymış hiç bir şey düşünmüyorsunuz. Sadece ailem üzülmesin, hakkımda hayırlısı neyse onu nasip et dedim. Çok ufak şeylere takıyoruz. Bir bakıyorsun herkes mutsuz. Ufak şeylere kafayı takanlara diyorum ki ’Bir hastanenin aciline gidin gece yarısı. Oradaki insanların halini görün sonra da üzüldüğnüz şeylerin muhakemesini yapın kafanızda diyorum."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious