Hakan Altun taburcu oldu

  • Giriş : 03.03.2007 / 00:00:00

Beynindeki tümür nedeniyle ameliyat olan sanatçı Hakan Altun, hastane çıkışında bekleyen sevenlerinin alkışları eşliğinde taburcu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hastanede bir hafta boyunca tedavi gören Altun, bugün tabucu edildi. Hastane çıkışında önce gazetecilerin karşısına geçen Altun'un doktoru Prof. Dr. Ali Çetin Sarıoğlu ve Hakan Altun soruları yanıtladı. Altun, "Hocama çok teşekkür ediyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bir ay sonra yine sevenlerimle birlikte olacağım. Hastalığım boyunca dualarını esirgemeyenlere, sanatçı dostlarıma, arkadaşlarıma, aileme, hastane personeline çok teşekkür ediyorum. İnsan hayatında en önemli şey sağlık. Ameliyat sonrasında her şeyin iyi olması beni çok mutlu etti. Şükürler olsun. Şu anda yürüyebiliyorum. İnsanların mail, e-mail, mektup ve telefonlarla bana moral vermesi, iyileşmemin nedenlerinde biri. Vatandaşların ilgisi beni çok duygulandırdı" dedi.

Bir ay boyunca evden çıkmayacağını belirten Altun, "Duygularımı yaşama sevincimi, konu eden besteler yapacağım. Müzik beni hiçbir zaman yormadı. Başka şeyler yordu. Hayat bir pamuk ipliğine bağlı bunu öğrendim. Hayata bağlanmamız gerektiğini öğrendim" diye konuştu.

Ziyaretine eski sevgili Ebru Gündeş'in gelip gelmediği yönündeki soruya Altun, "Hastalığım boyunca beni yalnız bırakmayan, yanıma gelen telefonla arayan tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma teşekkür ediyorum" şeklinde cevap verdi.

Doktoru Sarıoğlu, ameliyatın başarılı geçtiğini belirterek, "Sonuçları çok iyi geldi. Sadece sevenlerinden bir ay ayrı kalacak bir ay dinlenmesini istedim, hayatımız bu şekilde devam edecek" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısının ardından hastaneden taburcu olan Hakan Altun'u sevenleri yalnız bırakmadı. Hastane önünde bekleyen gençler büyük bir pankart açarak, sanatçıyı alkışlarla karşıladı. Tezahüratlar eşliğinde aracına binen Altun, "Bu manzara karşısında çok duygulandım. İşte bu manzara beni ayağa kaldırdı. Bu sevgiyle iyi oldum. Allah bu hastalığı düşmanıma dahi vermesin" dedi.

Sanatçının babası Hasan Altun, "Çok mutluyuz. Oğlumuz hastaneden çıkıyor. Çok zor bir hafta geçirdik. Bir baba oğlunun hastalanmasında ne düşünüyorsa ben de onları düşündüm. Herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Hayranları ise Altun'un iyi olması nedeniyle mutlu olduklarını dile getirdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious