Hakan ateşi hala yanıyor

Hakan ateşi hala yanıyor.11029
  • Giriş : 01.12.2007 / 08:46:00
  • Güncelleme : 01.12.2007 / 09:06:12

UEFA, Cim Bom'dan ayrılması gündeme gelen Hakan Şükür'e övgüler yağdırdı ve 36 yaşındaki golcünün Panionios maçındaki performansıyla göz doldurduğunu yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yine damgasını vurdu


Türk Futbol Tarihi’de en çok gündeme gelen isimlerden olan Hakan Şükür, hakkında yapılan onca spekülasyonlara karşın Panionios maçına da damgasını vurdu. UEFA’nın resmi internet sitesi, maç sonrası Hakan Şükür’ü manşetine taşındı. Hakan’ın 2000 yılında UEFA Kupası’nı kaldırdığı fotoğrafı kullanan site, ‘Hakan için ateş hala yanıyor’ başlığını attı. Oyuna ilk 11’de başlamayan, ancak ardından Feldkamp tarafından sahaya sürülen 36 yaşındaki forvetin takımını ateşlediği ifade edildi.

Ayrılık mesajı verdi


Tecrübeli golcünün açıklamalarına da yer veren UEFA, Hakan’ın Galatasaray’dan ayrılma noktasında olduğunu belirtti. Milli futbolcu, “Belki önümüzdeki sezon bu formayı giyemeyeceğim. Ancak ayrılmadan önce tüm gücümü Galatasaray’a vereceğim. Umuyorum tekrar Türk Milli Takımı’ndaki yerimi alabilirim. Kimsenin dediğine inanmak istemiyorum. Gidersem, yurtdışına gidebilirim” diye konuştu. Site, Sarı-Kırmızılılar’ın gruptan çıkmak için Austria Wien’i yenmek zorunda olduğunu da vurguladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious