Hakan Balta'ya 5 milyon Avro

Hakan Balta'ya 5 milyon Avro.11556
  • Giriş : 22.11.2008 / 10:17:00

Rus kulübü Lokomotif Moskova, EURO 2008'den beri takip ettiği Galatasaray ve Milli Takım'ın sol beki Hakan Balta için kesenin ağzını açtı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın defans hattına transfer teklifleri yağmaya devam ediyor. Erik Gerets'li Marsilya'nın Servet'e talip olmasının ardından Rus kulübü Lokomotif Moskova da Hakan Balta için sarı-kırmızılı kulübün kapısını çaldı. Milli oyuncuyu Euro 2008'den beri takip eden ve Rus Ligi'nde Fatih Tekke, Gökdeniz ve Hasan Kabze'nin performanslarından etkilenen Moskova kulübünün Hakan Balta için 5 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi. Lokomotif Moskova'nın ülkesinde mart ayında start alacak yeni sezon öncesinde Galatasaray'ın başarılı sol bekini kadrosuna katmak istediği ve Hakan Balta'ya da Galatasaray'da kazandığı yıllık ücretin iki katını teklif ettiği, Hakan Balta'nın da teklife sıcak baktığı öğrenildi.

YÖNETİM SICAK BAKIYOR

Ekonomik kriz nedeniyle nakit sıkıntısı yaşayan ve futbolcuların alacaklarını ödemekte zorlanan Galatasaray yönetiminin Hakan Balta için yapılan teklifi çok cazip bulduğu, sol bek için Volkan ve Alparslan'ı kadrosunda bulunduran teknik direktör Skibbe'nin de milli oyuncunun satılması hakkında yönetime yeşil ışık yaktığı öğrenildi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*