"Hakan bana küsemez"

  • Giriş : 30.05.2008 / 17:05:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, ''Hakan'ın bana küsme ve kırılma gibi bir lüksü olamaz. Yeni teknik direktör gelecek hafta sonuna kadar belli olur'' diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı'yı ziyaretinde konuşan Polat, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü, Hakan Şükür ve milli takımla ilgili soruları da yanıtlarken, yeni teknik direktörün önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacağını dile getirdi.

Hakan'ın Türkiye'nin en önemli oyuncularından biri olduğunu belirten Adnan Polat, "Hakan'ın ayrılık kararı nedeniyle bana küsme ya da kırılma lüksü olamaz" diye konuştu.

Ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı'nın iyi bir Galatasaraylı olduğunu, spor okulları ve spor salonlarıyla ilgili Beylikdüzü için birlikte proje üretmek istediklerini söyledi.

Öneri ve projeleri değerlendirdiklerini ifade eden Polat, ''Galatasaray'ın bu bölgede olmasını istiyoruz. Hakan Şükür'ün adını taşıyacak Futbol okullarından biri Beylikdüzü'nde olabilir. Bir spor salonu yapma düşüncemiz de var. Beylikdüzü'nde Basketbol ve voleybol gibi salon sporlarına da büyük talep olduğunu görüyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious