Hakan kararını haftaya açıklayacak

Hakan kararını haftaya açıklayacak.11658
  • Giriş : 31.07.2008 / 09:13:00

F.Bahçe'ye gideceği iddia edilen Hakan Şükür, gelecek hafta kararını açıklayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'da sözleşmesi sona ermesinin ardından kariyerine nasıl devam edeceği merak konusu olan Hakan Şükür, gelecek hafta kararını açıklayacağını söyledi.

Şükür, çok fazla spekülasyon yapıldığını ve kendisinin de bundan rahatsız olduğunu belirtirken, gelecek hafta içinde yapmayı planladığı bir basın toplantısıyla kararını kamuoyuna duyuracağını kaydetti.

Geleceği ile ilgili kararını daha önce duyurmak istediğini, ancak yaşanan üzücü olaylar nedeniyle buna fırsat bulamadığını aktaran Hakan Şükür, şunları söyledi:

"İlk önce Futbol Federasyonu Başkanımız Hasan Doğan'ı kaybettik, ardından da son olarak Güngören'de yaşanan terör olayı meydana geldi. Bu yaşananlar beni çok etkiledi ve bir süre daha bekleme kararı aldım. İnşallah gelecek hafta içinde kararımı kamuoyuyla paylaşacağım."

Hakan Şükür, babası Sermet Şükür'ün, Fenerbahçe'de oynaması isteğine de değinerek, bunun bir temenniden ibaret olduğunu söyleyerek, "Ne Fenerbahçe Kulübü'nden böyle bir teklif gelmiş, ne de sevgili kardeşim Emre Belözoğlu, bu transfere aracılık etmiştir. Daha önce de belirttiğim gibi, Türkiye'de Galatasaray forması dışında başka bir takımın formasını giymem söz konusu değildir" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*