Hakan: "Sivas'a 3 puan için gidiyoruz"

Hakan:
  • Giriş : 02.05.2008 / 17:26:00

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Hakan Şükür, Sivas maçına mutlaka kazanmak için çıkacaklarını, Fenerbahçe karşısındaki mücadeleyi gösterdikleri takdirde bu kritik deplasmandan üç puan alacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı-kırmızılı kulübün televizyon kanalı GS TV'ye açıklamalarda bulunan Hakan Şükür, takımın havasının Fenerbahçe galibiyetinin de moraliyle çok iyi durumda olduğunu belirtti.

Hakan, "Sivasspor maçı, tabii ki Fenerbahçe maçından sonraki süreç değerlendirilirse, çok önemli bir hal aldı. Herkes oradan alacağımız bir puanın bize yeteceğini düşünüyor ama Galatasaray büyük takım ve amacı her zaman kazanmak" dedi.

Sivasspor deplasmanına kazanmak için gideceklerini ve karşılaşmaya bu psikoloji ile çıkacaklarını kaydeden Hakan şöyle konuştu:

"Sivasspor'un başarısını tabii ki kimse gözardı edemez. Çok değerli arkadaşım Bülent Uygun'un çok büyük katkısıyla, müthiş bir başarı grafiği yakaladı. İyi bir kadrosu var.

"Bugüne kadar çok ofansif oynayan bir takım görüntüsünde değil, daha çok kontrataklarla gol atan bir takım görüntüsü verdiler. Buna rağmen çok mücadele ediyorlar. Bugüne kadar getirdikleri iddiayı devam ettirmek için onlar da kazanmak zorunda.

"Ben oradan iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Moralimiz iyi. Son hafta Galatasaray seyircisinin önüne belki şampiyon, belki de o maçtan alacağımız beraberlikle şampiyonluğu alacak bir takım görüntüsünde çıkmak istiyoruz, kazanmak istiyoruz. Biz, buraya kadar getirdiğimiz şeyi bırakmayacağız." Fenerbahçe galibiyetini geride bıraktıklarını dile getiren milli futbolcu,

"Fenerbahçe maçındaki o ruhu, bilhassa ilk yarıda sergilediğimiz o mücadeleyi Sivasspor karşısında da gösterirsek, yenemeyeceğimiz takım yok" ifadesini kullandı.

Hakan Şükür, cezalı Ümit Karan'ın yokluğunda kendi durumunun sorulması üzerine, "bugün antrenmana takımla çıktım ve kendimi iyi hissettim. Sadece, ayakkabı giyince yaranın vermiş olduğu bir acı var, o da maça kadar geçer. Oynamak için hazır olurum" dedi.

CNNTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious