Hakan Şükür 2 yıl daha Galatasaray'da!

  • Giriş : 27.05.2006 / 00:00:00

İç transfer çalışmalarının sürdüren Galatasaray, golcü futbolcu Hakan Şükür ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İmza töreninin ardından konuşan Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Adnan Polat, Hakan'ın boş mukaveleye imza attığını belirterek,"Ne kadar Galatasaray'da oynamak istiyorsa da o kadar oynar'' dedi.

Hakan Şükür adının Türk futbolunda en üst köşelerden birine konulacağını kaydeden Polat,''Hakan 1992 yılında Galatasaray'a gelirken kulüpte Futbol şubesi bana bağlıydı ve ilk imzasını atmıştı. Bu ucu açık bir sözleşme. Herhalde aktif Futbol hayatındaki son imzasını da benimle atmış oldu. Onun adı, Türk Futbol tarihinin en üst köşelerinden birine konulacak. Allah her futbolcuya Hakan gibi bir kariyer nasip etsin. Ben onunla birlikte olmaktan sadece futbolcu olarak değil, bir arkadaş, bir ağabey olarak çok mutluyum. Gelecekte yine bizimle olacaktır. Galatasaray ve Türk futboluna yaptıkları için teşekkür ediyorum.''

-HAKAN: ''KENDİMİ HİÇBİR ZAMAN YAŞLANMIŞ GÖRMEDİM"-

Kulübüyle 2 yıllığına yeniden anlaşan Hakan Şükür ise kendisini hiçbir zaman yaşlanmış görmediğini belirterek,"Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır.Galatasaray, bu güveni bana verdi'' dedi.

Sözleşmeye imza atarken ücret konusunu konuşmadığını da kaydeden Hakan, bu konuda bir sıkıntı yaşayacağını düşünmediğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious