Hakan Şükür analizi

Hakan Şükür analizi.10412
  • Giriş : 19.04.2009 / 16:00:00

Hakan Şükür "Bülent Korkmaz'ın iki yıllık kontratı var diye biliyorum. Fakat kalabileceğini düşünmüyorum. Sezon başında aldığı bir takımla iyi işler yapabilirdi" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın ve A Milli Takım'ın eski futbolcusu Hakan Şükür, dün Maslak'taki bir oyuncak mağazasında düzenlenen "Arkadaşın İçin Boya" kampanyasına çocukları Zeynep, Buse ve Ömer ile gelerek destek verdi. Şükür burada Futbol konuştu: "Bülent Korkmaz yıllarca benim de kaptanlığımı yapmış bir büyüğüm. Türk futbolunu iyi bilir. Ama gelişi bir başka antrenörün gitmesini gerektirmemeliydi. Burada antrenörü suçladılar. Futbolculara operasyon dediler. Orada çok başka suçlular vardı. Bunların ortasına geldi. O tedirginlik ve kaygıyla, kendi kurmadığı, sezon başından beri çok sakatlık yaşanan bir takıma geldi. Kolay değil."

YİNE HAKAN KARIŞTIRIYOR!

"Ümit Davala'ya yapılan çok yanlış ve adaletsizdi. Skibbe'yi göndermek için yapıldığına inanıyorum. Samimiyet başarıyı getirir. Ben arkadaşlarıma hep 'Samimi olursak, bir yerde şans bizi bulur' derdim. 12 yılda 8 şampiyonluk yaşadım. Şimdi düşünüyorum da; bugün ben olsaydım yine 'Takımı Hakan karıştırıyor' derler miydi? Ne kadar güzel karıştırmışım ki; çok güzel, başarılarla dolu bir dönem yaşamışım!" "Bülent Korkmaz'ın iki yıllık kontratı var diye biliyorum ama kalabileceğini düşünmüyorum. Skibbe için de, 'Arkasındayız' dediler; sonuç ortada. Bence Bülent Hoca'nın devam etmesi gerek. Sezon başından alacağı bir takımla çok iyi işler yapabileceğine inanıyorum."

BAŞKA TAKIM YAKIŞMAZDI

"Futbolu bırakmasaydım başka yerde oynayabilirdim ama Galatasaray'dan başka bir yerde oynamak bana yakışmazdı. Geldiğimde verdiğim sözü tuttum. Birçok takımdan teklif aldım ama Galatasaraylı Hakan Şükür olarak anılmak istediğim için bırakmayı uygun gördüm." "Doğru yaşlarda bıraktığıma inanıyorum. Normalde Türkiye'de 30 yaşın üstü fazla bile. 80 yaşına kadar spor yazarlığı yapanlar, sizin yaşlandığınızı, bırakmanız gerektiğini yazabiliyorlar." "Bu sene kalitesiz bir Futbol anlayışı var. Ligde her an, her şey olabilir; erken konuşmak çok ağır faturalar getirir. Fenerbahçe de, Galatasaray da derbideki beraberlik sonrası şampiyonluktan kopmuş değil. Son 7 haftada çekişmeli bir lig izleriz."

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*