Hakan Şükür: Fener'i çalıştırırım

Hakan Şükür: Fener'i çalıştırırım.10195
  • Giriş : 31.12.2008 / 20:11:00

Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en golcü futbolcusu olarak sahalara veda eden Hakan Şükür, "Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta teknik direktörlük yapabilirim" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türk Futbol tarihinin gelmiş geçmiş en golcü futbolcusu olarak sahalara veda eden Hakan Şükür, "Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta teknik direktörlük yapabilirim" dedi.
Futbolu bıraktıktan sonra yapacağı işte bir türlü karar kılamayan, Katar'a gideceğim deyip televizyon yorumcusu olan, ekrandan sıkılıp siyaset yapmak için nabız yoklayan Hakan Şükür, şimdi de bombayı patlattı.

Şükür, "O kariyer ve başarıya ulaştığım taktirde, samimiyetle bunu yapabileceğime inanırlarsa neden olmasın? Oralarda teknik direktörlük yapabilirim" dedi.

SİYASETÇİ HAKAN ŞÜKÜR!

Milli Takım formasıyla Türkiye'ye, Galatasaray formasıyla taraftarına sayısız mutluluklar yaşatan Hakan Şükür, "Yurt dışında buradaki gibi oynamadım ama başarılı oldum" derken siyasete de açık kapı bırakarak, "Siyaset içinde hangi alanda daha çok hizmet edebileceksem orada olmak isterim" dedi.

YORUMCU HAKAN ŞÜKÜR!

Milli Takımlar patronu Fatih Terim hakkında, "Fatih Terim'e kırgınlık yaşadım ama sevgisizlik yaşadığımız güzelliklerin içine sığmaz" diyerek sık sık "Önce alın terim, sonra Fatih Terim" ifadesini kullandığını hatırlattı.

BAŞBAKAN YAKINIMDIR!

"Başbakan Erdoğan'la halı sahada top koşturduk" diyen Şükür, Belediye Başkanı olduğu dönemde Başbakan Erdoğan'la halı saha maçlarında bir araya geldiklerini söyleyerek, "Sayın Başbakan ilişkilerini mevkiine göre ayarlamıyor. Hiç değişmedi" dedi.

VEFAKAR HAKAN ŞÜKÜR!

Futbolculuk kariyerinde Beşiktaş'tan bir çok kez teklif aldığını söyleyen Şükür sözlerine Galatasaray'dan başka takımlarda oynamamasını ise şöyle açıkladı: "Tercih etmemek denilemez, ben hangi duygularla orada oynayacağımdan emin olamadım. Çok cazip, çok büyük rakamlı teklifler gelmesine rağmen hem o takmıların seyircilerinin adına hem de kendi bakış açıma göre bunu uygun görmedim."

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*