Hakan Şükür kararını açıkladı!

Hakan Şükür kararını açıkladı!.10412
  • Giriş : 16.07.2008 / 17:54:00

Sakarya doğumlu Hakan Şükür, Sakarya’ya belediye başkanı olacak iddialarına yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray'ın yaşayan efsanesi Hakan Şükür Futbolcu bırakacak mı ? Futbolu bırakmasının ardından Sakarya Belediye Başkanı olacak mı? işte bütün bu soruların cevaplarına Hakan Şükür'den bir açıklama geldi.

Spordan sorumle devlet bakanı Murat Başesgioglu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşen Hakan Şükür, görüşmenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kendisine sorulan ''Başbakan Erdoğan'la ne konuştunuz? sorusuna Hakan Şükür;

''Benim geleceğim hakkında konuştuk, Spordan sorumlu bakanımız da bu görüşmeye dahil idi. Benim sportif anlamda gelecekte neler yapacağımı konuştuk. Sohbet ettik yani.'' yanıtını verdi.

Muhabirlerin ''Sizin için AK Parti Sakarya Belediye Başkanı olacak diye bir iddia ortaya atıldı bugünde burada olmanız bunu destekleyici bir hareket mi?'' diye sorunca Hakan Şükür;

''Hayır. Kesinlikle Belediye başkanlığı yada bir başka bişey düşünmüyorum. Şuanda tek düşüncem Sportif anlamda planlar yapmak. Zaten Sn. Başbakan ile bunu konuştuk. Yurt dışından gelen çok cazip teklifler var. Bunları değerlendirmek istiyorum. Yurt içinde kesinlikle Futbol hayatıma devam etmeyeceğim. Birçok değerli başkanımız benimle görüştüklerini söylüyorlar ama ben hiçbir kimse ile görüşmedim. Aile durumlarımı ayarlayabilirsem, yurt dışında Futbol hayatıma devam etmek istiyorum işte Başbakan'la da bunları konuştuk.'' dedi.

Hakan Şükür'e Türkiye Futbol Fedarasyonu başkanlık koltuğuna geçeceği iddiaları sorulduğunda ise Kral'ın cevabı netti;

''Şu anda bunları konuşacak bir zaman değil. Bunları konuşacak yada düşünecek kadar da acımasız değilim. O koltukta Hasan Doğan gibi çok değerli bir büyüğümüzü kaybettik. Hem orası bana göre değil, Fedarasyon koltuğu, ağır bir koltuk. '' dedi.

Hakan Şükür daha sonra bir basın toplantısı daha düzenleyeceğini ve başka konularda da merak edilen iddialara yanıt vereceğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*