Hakan Şükür kararını verdi

Hakan Şükür kararını verdi.11658
  • Giriş : 27.05.2008 / 15:39:00
  • Güncelleme : 27.05.2008 / 15:45:28

Hakan Şükür, Kalli'yle konuştuktan sonra kararını verdiğini söyledi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'dan ayrılmaya karar veren Hakan Şükür, Ligtv.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Cem Kurel'e konuştu.

Son günlerde Başkan Adnan Polat ile eski Teknik Direktör Feldkamp arasında yaşanan polemiğin malzemezi olan Hakan Şükür kesin kararını verdi. Kalli'nin "Hakan Şükür'ü göndermemi Adnan Polat istedi. Bana bir liste verdi o listede Hakan Şükür de vardı. İnkar ederse ispat ederim." şeklinde Zaman Gazetesi'ne yaptığı açıklama Kral'ı Galatasaray'dan kopardı.
Ve yıllarca emek verdiği, rekorlar kırdığı sarı kırmızılı formaya veda kararı alan Hakan Şükür, Ligtv.com.tr'ye konuştu. Ailesiyle kahvaltı yaparken telefonla ulaştığımız Hakan Şükür artık nasıl bir yeni hayata başlayacağını düşünüyordu.

Ligtv.com.tr'ye konuşan Hakan Şükür, "Onlar güzel şeyler söylüyorlardı açılışlarda, toplantılarda." ifadesini kullanırken kendisine söylenen sözlerle başka ortamda hakkında söylenenler arasındaki uçurumu işaret etti.

"GÖRÜŞMEYE GİTMEDİM, ANLAMI YOKTU"

"G.Saray'dan ayrılmaya karar verdim" açıklamasını yapan Hakan "Kırgın değilim" diyordu ama söylediğine göre kendisini görüşmeye çağıranlara "Ben konuşmak istemiyorum" diye yanıt vermişti. "Dün konuşmak istediler benimle. Ben gitmedim. Bir anlamı yoktu çünkü." diyen Hakan Şükür, "Nedenini bilmiyorum. Ama sonuçta kontratım bitti. Uzatmak istemediler. Bunlar da futbolda doğal, normal." diye sürdürdü sözlerini.

"BİZ NE GÜNLER GÖRDÜK..."

Kral, "Kırgın mısın?" sorumuza önce "Hayır" yanıtını verdi ama ardından anlamlı iki cümle çıktı ağzından: "Ömrümüz hep zorluklar içinde geçti. Bu zorluklar içinde şampiyonluklar yaşadık". Kral bu sözlerle adeta "Biz ne günler gördük, bunlarla da yıkılmayız" der gibiydi.

Aslında Hakan fazla konuşmak istemiyordu. Önce son günlerde yaşadıklarını sindirecek, ardından gelecekle ilgili kararını verecekti. Ama yine de geleceğe dair planlarını sormasak olmazdı, sorduk da:

"SAMAN ALTINDAN KONUŞTULAR..."

"Ben gelecekle ilgili planlarımı yapmamıştım bugüne kadar. 15 gündür hep böyle gazeteden, saman altından, 3-5 kişiye birşeyler söylediler. Bunların üstüne bir de Kalli'nin açıklaması gelince... Dün ben Kalli ile de konuştum. Bir şey daha söyledi. Ondan sonra ben de kararımı verdim. Futbola devam edip etmeyeceğimin kararını verme aşamasındayız. Eşimle konuşuyoruz. Çocuklarımın okulu var. Yakında bir karar vereceğiz ve bunu medyaya açıklayacağız."

Hakan'a son sorumuz "Türkiye'de başka bir kulüpte oynamayı düşünüyor musun?" oldu, cevabı: "Yok. Şu an için düşünmüyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious