Hakan Şükür menajer olacak

Hakan Şükür menajer olacak.11658
  • Giriş : 14.05.2008 / 19:48:00
  • Güncelleme : 14.05.2008 / 19:23:41

Feldkamp'ın ayrılmasından sonra Sarı Kırmızılı takımda önemli görevler üstlenen Hakan Şükür'e menacerlik teklif edilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Feldkamp'ın ayrılmasından sonra takımda hem ağabeylik hem de teknik direktörlük görevlerini üstlenen Kral'a önümüzdeki sezon futbolcu-menajer olarak kalması daha sonra da yardımcı antrenör olarak G.Saray'daki hizmetlerine devam etmesi teklif edilecek.

G.Saray yönetimi Hakan Şükür konusundaki kararını verdi. Su Ada'da yapılan şampiyonluk kutlamalarından sonra yeni sezonun planlaması için bir araya gelen Yönetim Kurulu, ilk olarak Hakan Şükür konusunu ele aldı. Yönetimde büyük bir çoğunluk sarı-kırmızılı takıma çok büyük hizmetleri dokunan ve özellikle kazanılan son iki şampiyonlukta kişisel gayreti ile çok önemli katkılar sağlayan yıldız futbolcunun takımda kalması yönünde oy kullandı. Yönetimde Hakan'ın G.Saray'ın sembollerinden biri olduğu, kalmasının takıma pozitif etkisi olacağı görüşü benimsendi.

MENAJER OLACAK

Hakan'la önümüzdeki günlerde bir araya gelecek olan yönetim, gelecek sezon menajer-futbolcu olarak göreve devam etmesi teklif edilecek. Feldkamp'ın ayrılmasından sonra gayri resmi olarak bu görevi üstlenen yıldız futbolcu gösterdiği özverinin yanı sıra futbolculara ağabeylik yapmış ayrıca kısmen teknik direktörlük görevini üstlenmişti. Hakan'a daha sonraki yıllarda da yardımcı antrenör olması teklif edilecek. Bir yıl daha Futbol oynamak istediğini daha önce açıklayan yıldız futbolcunun yönetimin bu yeni önerisine olumlu cevap vermesi bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious