Hakan Şükür polemiği bitmiyor

Hakan Şükür polemiği bitmiyor.17035
  • Giriş : 29.11.2007 / 11:14:00

Polat, "Hakan'a kontratı bitince yeni sözleşme yapmayacağımızı ilettik. O, bunu kabul etmedi ve 2 sene daha dışarıda oynamak istediğini söyledi" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

‘Sözleşme uzatılmayacak’


Sarı-Kırmısılı kulüpteki Hakan Şükür polemiği bitmek bilmiyor... Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, konuyla ilgili olarak yazarımız Oğuz Dizer’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Polat, “Hakan’a kontratı bitince sözleşmesini uzatmayacağımızı ve jübile yapmak istediğimizi söyledik. O, teklifimizi kabul etmediğini, gerekirse Futbol hayatına 2 sene daha dışarıda devam edeceğini, ondan sonra dönüp, jübilesini yapacağını iletti. Ama karmaşa yaşanmasa daha iyi olurdu” diye konuştu.

‘Takımı gençleştiriyorum’


Hakan Şükür’ün kendisi için canlı yayında sarf ettiği, “Bazen bana farklı, medyaya farklı konuşuyor diye düşünüyorum” sözlerini de değerlendiren Polat, “Hakan’ın basın toplantısı yapmasını bekliyorum” ifadesini kullandı. Tecrübeli yönetici şöyle devam etti: “Takımı gençleştiriyorum. Bu değişimleri yaşamak zorundayız. Yeni yapılanmada bu tür sıkıntılar çekilmesi doğaldır. Ama bu yoldan dönmek gibi bir düşüncemiz kesinlikle olamaz.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious