Hakan Şükür Sakarya'da

Hakan Şükür Sakarya'da.11658
  • Giriş : 31.05.2008 / 21:39:00
  • Güncelleme : 31.05.2008 / 21:24:34

Memleketi Sakarya'da mefruşat mağazası açılışına katılan milli futbolcu Hakan Şükür, “Hayatımdan çok memnunum, hayatta mutlu olmak sadece işinizle ilgili değildir” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yeni Bosna Caddesi'ndeki mefruşat mağazasının açılışına katılan Hakan Şükür, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Galatasaray'dan ayrılma konusu ve milli takımla ilgili açıklama yapmak istemediğini belirten Şükür, gazetecilerin moralsiz göründüğünü söylemeleri üzerine, şöyle konuştu:

“Moralim bozuk değil. Hayatımdan çok memnunum ve mutluyum. Hayatınızda mutlu olmak sadece işinizle ilgili değildir. Eşim, çocuklarım ve ailemle mutluyum. Ben küçük şeylerden de mutlu olan bir insanım.”

Sakaryaspor sevgisinin sorulması üzerine Şükür, Sakaryaspor'un her maçını medya aracılığıyla takip ettiğini belirtti.

Sakaryaspor'un her zaman kafasının köşesinde olduğunu söyleyen Hakan Şükür, şöyle devam etti:

“Bu yıl dramatik bir şekilde lige çıkamayışları, her Sakaryalı gibi, büyülü atmosferi oluşturan Tatangalar gibi beni de çok üzdü. Ama bunlar futbolun içinde olan şeyler. Sakarya nerelerden kurtuldu, nerelere geldi. Bunları biliyoruz. Sakaryaspor'un daha güçlü bir şekilde geri gelebilmesi için büyüklerin çalışması gerekiyor. Ama ileriki dönemde hedeflerim, planlarım var. Bunları Sakarya için kullanacağım.”
Yeşil siyahlı ekibin taraftar grubundan oluşan Tatangalar Derneği'nin kapatılması hakkındaki düşüncelerini de açıklayan Şükür, “Zannediyorsam Türkiye'de Tatangalar'dan sonra bir de Çarşı grubu var. Çok etkililer, müthiş görsel sunuyorlar futbola. Futbolda olması gereken güzel mesajlar veriyorlar. Bu iki grup için üzülüyorum. Gruplaşarak güzel bir ortamda yarattığınız müddetçe, bunların artarak deva etmesini dilerim. Ama futbolun kardeşlik, güzellik olduğunu da unutmamak gerekiyor” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious