Hakan Şükür şov yaptı!

Hakan Şükür şov yaptı!.11534
  • Giriş : 27.11.2007 / 14:38:00

Galatasaray, UEFA Kupası'nda perşembe günü Yunanistan'ın Panionios takımıyla oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı tek antrenmanla sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hakan: Birileri düğmeye bastı

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, antrenmanın yarısında sahaya çıkarken, Alman çalıştırıcı futbolcularına hafif bir çalışma yaptırdı. Feldkamp, zorlu maç temposunda oyuncularını fazla zorlamazken, bugünkü idmanda futbolcular sadece şut attılar. Kanatlardan yapılan ortalarla gol provası yapan futbolcular, kısa bir süre de penaltı atışları yaptılar.

Teknik direktör Feldkamp'ın antrenman öncesinde oyuncularıyla tesislerde bir toplantı yaptığı öğrenildi.

ARDA SAKATLANDI

Galatasaray'ın genç yıldızlarından Arda, şut çalışması sırasında sakatlanarak çalışmayı yarıda bıraktı. Şut atarken sağ dizinde Ağrı hisseden Arda, Feldkamp'ın yanına gelerek sakatlandığını bildirdi. Tecrübeli çalıştırıcı, Arda'dan saha etrafında biraz koştuktan sonra soyunma odasına gitmesini söyledi. Arda'nın durumunun yapılacak kontrollerden sonra belli olacağı açıklandı.

HAKAN ŞÜKÜR ŞOV YAPTI

Sarı-kırmızılı ekipte sakatlıktan kurtulan Hakan Şükür ile Nonda bugün takımla birlikte çalışmalara başladı. Hakan Şükür, antrenmanda yaptığı güzel hareketler ve gollerle adeta şov yaparken, neşesiyle de dikkati çekti.

İdmanda, sakatlıkları süren Linderoth, Hasan, Hakan Balta ve Ayhan fizyoterapist Cevat Güler yönetiminde çalışırken, Bouzid ise koşu yapmakla yetindi. Sakatlıkları bulunan Barış, Okan ve Carrusca ise idmana katılmadılar.

Galatasaray, Panionios karşılaşması için yarın Yunanistan'a gidecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious