Hakan Şükür Trabzon'da iddiası

Hakan Şükür Trabzon'da iddiası.10195
  • Giriş : 31.10.2008 / 10:27:00

Galatasaray'dan ayrılan Hakan Şükür'ün ara transfer döneminde Trabzonspor'a imza atacağı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Katar takımları ve Steaua Bükreş'ten teklif alan Hakan'ı başkan Sadri Şener'in ikna etmeyi başardığı belirtiliyor. Kral'ı takımda görmeyi çok isteyen Şener, işi bitirmek için bizzat devreye girdi.

En yüksek ücret

Hakan ile İstanbul'daki ofisinde buluşan Şener'in, "Bizde oynamanı çok istiyorum. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Hatta senin takımdaki en yüksek parayı alacağını söyleyebilirim" dediği dile getirildi. Daha önce yurt dışında oynamak istediği açıklayan Hakan'ın bu kararlı teklif karşısında yumuşayarak öneriye sıcak baktığı ve prensipte "Evet" dediği belirtildi. Transferde sadece detayların kaldığı öğrenildi.

İstemeden ayrıldı

Geçtiğimiz sezon sonunda G.Saray'dan gönderilen Hakan, Futbol hayatına yurt dışında devam etmek istediğini açıklamıştı. TV yorumcusu olacağı, hatta siyasete gireceği belirtilen Hakan, başkan Şener'i kıramadı ve Trabzonspor'da oynamayı kabul etti.

Takıma almamıştı

Hakan Şükür'ün Trabzon'a gitmesi durumunda teknik patron Ersun Yanal'ın tavrı merak konusu. Yanal Milli Takım'ı çalıştırırken, Hakan'ı "Sistemime uymuyor" diyerek takıma almayan Yanal ile Hakan arasında uzun süren polemikler yaşanmıştı. Başkanın bu Hakan operasyonundan, Yanal'ın haberinin olmadığı iddia ediliyor.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*