Hakan Şükür'den Kraliçe yorumu

Hakan Şükür'den Kraliçe yorumu.20158
  • Giriş : 16.05.2008 / 19:24:00
  • Güncelleme : 16.05.2008 / 19:11:34

Kraliçe II. Elizabeth'in doğum günü partisinde çocuklarla maç yapan futbolcu Hakan Şükür, Kraliçe'nin ilerlemiş yaşına rağmen çok dinç ve bakımlı bir kadın olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

KraliçeII. Elizabeth'in İngiltere'nin Ankara Büyükelçiliği'nde verdiği doğum günü partisinin çıkışında gazetecilerin sorularına cevap veren Hakan Şükür, Türkiye'nin 37 yıl sonra gelen Kraliçe'yi ağırladığını ve içeride çok keyifli bir parti yaşandığını söyledi. Kraliçe ile tanışmaktan çok büyük keyif aldığını dile getiren Hakan Şükür, "Bunun benim için anlamı çok büyük. Ama tanışma vesilemizin anlamı daha da büyük. Sosyal sorumluk projesi çerçevesinde sokak çocuklarına birlikte bir program dahilinde geldim. Takım elbiseyle birlikte o çocuklarla maç yaptık. Terledim biraz. Kreliçe bu projenin gerekçelerini sordu, benden anlatmamı istedi. Ben de buradaki genç kardeşlerimizin daha önce sokaklarda oyalandığını, böyle bir proje kapsamında, birçok kötü alışkanlıktan uzak, sporun içinde birliktelik ve takım ruhunu sağlayacak şekilde hareket ettiklerini anlattım. Çok hoşuna gitti" diye konuştu.

Şükür, Kraliçe için, "Çok da sempatik bir insan. Yaşıyla ilgili farklı şeyler söylenebilir ama çok dinç görünüyor. Ona biraz şaşırdım. Çok dinç, çok bakımlı bir bayan" dedi. Şükür, Kraliçenin partide en fazla kendisiyle konuştuğunu kaydetti.

SEZER: "KRALİÇEYLE TANIŞMA FIRSATIM OLMADI"

Partiye katılan liderlerden DSP Genel Başkanı Zeki Sezer ise, Kraliçe ile tanışma fırsatı bulamadığını, doğum günü partisinde Kraliçe II. Elizabeth'in bahçeye bir ağaç diktiğini, görebildikleri tek etkinliğin bu olduğunu söyledi.Çankaya Köşkü'ndeki resepsiyona katılmayan bazı siyasilerin bu partiye katılmasının sorulması üzerine Sezer, "Onların bileceği iş. Ben her ikisine de katıldım" dedi.

ORAN: "O BENDEN BEN ONDAN BİRŞEY ANLAMAM"

Davete katılan Prof. Dr. Baskın Oran, Kraliçe'nin bir ara davetliler arasında yürüdüğünü, bunun dışında birşey yaşanmadığını söyledi. Kraliçe ile tanışmadığını ifade eden Oran, "Konuşsak ne olur ki. Ben ondan birşey anlamam, o benden birşey anlamaz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious