Hakan Şükür'e büyük ayıp

Hakan Şükür'e büyük ayıp.13010
  • Giriş : 29.12.2008 / 18:13:00

"2008'de futbola veda eden ünlü futbolcular" listesinde Hakan Şükür'e yer verilmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), resmi İnternet sitesinden yayımladığı bir haberde, 2008 yılında futbola veda eden isimleri yazdı. Ancak FIFA editörleri, dünya kupaları tarihinin en hızlı golüne imzasını atan ve Türk futbolunun gelmiş geçmiş en golcü ismi olan Hakan Şükür'e haberinde yer vermedi.

Geçen sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılan ve yeni sezonda futbolu bırakıp spor yorumculuğuna başlayan Hakan Şükür'e, FIFA editörleri tarafından hazırlanan 2008'de futbola veda eden yıldızlar haberinde tek satır bile yer verilmemesi şaşkınlığa neden oldu.

Bayern Münih'in unutulmaz file bekçisi Oliver Kahn, Brezilya'nın gelmiş geçmiş en büyük golcülerinden biri olan Romario, Portekiz Milli Takımı'nın iki efsane ismi Rui Costa ve Pauleta, Fransızlar'ın sağ bekteki efsanesi Lilian Thuram gibi yıldızların yer aldığı listede Hakan Şükür'e yer verilmemesi futbolseverler tarafından da tepkiyle karşılandı. Habere yorum yapanlar, listede Hakan Şükür'ün olmadığı konusunda FIFA editörlerini uyardılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*