Hakan Şükür'e müthiş teklif

Hakan Şükür'e müthiş teklif.10412
  • Giriş : 23.05.2008 / 09:19:00

Başkan Melih Gökçek'ten Galatasaray'ın kaptanı Hakan Şükür'e süper bir teklif geldi..İşte ayrıntılar;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başkan Gökçek “Ekibini kur, oyuncu-antrenör ol. Hem takımı yönet hem futbolunu oyna” teklifini yaptı. Hakan Şükür ise öneriye cevap vermek için G.Saray’ı bekliyor.

G.SARAY’IN şampiyon olarak tamamladığı 2007-2008 sezonu sonunda sarı-kırmızılılarla sözleşmesi sona eren ve yönetimin yeniden anlaşmayı düşünmediği Hakan Şükür’e Turkcell Süper Lig takımlarından Ankaraspor Kulübü’nden süper teklif geldi.

Ankara’nın AKP’li Büyükşehir Bediye Başkanı Melih Gökçek’in onursal başkanı olduğu ve oğlu Ahmet Gökçek’in başkanlığını yaptığı Ankaraspor Kulübü, Hakan Şükür’e “Gelecek sezon bizde oyuncu-antrenör olarak görev yap. Teknik ekibini kur, hem takımı yönet, hem Futbol oyna” teklifinde bulundu.

HOCALIĞA ISINACAK

BİR süredir Hakan’ın kulübüyle yeniden anlaşıp anlaşmayacağı konusundaki gelişmeleri izleyen Başkent ekibinin yetkilileri, yıldız futbolcuyla temas kurarak teklifi iletti. Henüz teknik direktörlük lisansı bulunmayan Hakan Şükür’ün, ekibinde lisanslı bir teknik adam ile çalışabileceği, ayrıca teknik kurmaylarını kendisinin belirleyebileceği bildirildi.

Futbolu bırakmak istemeyen Hakan Şükür’e takımda oynayabileceğini de belirten Ankaraspor Başkanı Ahmet Gökçek “Böylece hem futboldan kopmamış, hem de teknik direktörlüğe ısınmış olursun” dedi.

BAŞKA TEKLİFLER DE VAR

TEKLİFİ “Büyük onur duydum” diyerek karşılayan Hakan Şükür’ün hâlâ G.Saray yönetiminden kendisi ile ilgili olarak gelecek resmi bildirimi beklediği belirtildi. G.Saray’ın gelecek sezon kadroda yer almayacağını resmen açıklaması durumunda Hakan’ın daha önce kendisine Katar ve Dubai’den yapılan teklifleri de önüne koyarak düşüneceği öğrenildi. Ankaraspor’un teklifine sıcak bakan Hakan’ın şartların uygun olması durumunda bu öneriyi kabul edebileceği belirtildi.

ÜCRET 1 MİLYON EURO

TAKIMI geçen sezon çalıştıran Saffet Susiç’le yollarını ayıran Ankaraspor, anlaşma sağlanması halinde transferi de Hakan Şükür ve ekibine bırakacak. Başkent ekibi geçen sezon transfer için 10 milyon Euro harcamıştı. Bu sezon rakamın yükselmesi bekleniyor. Ankaraspor, “Oyuncu-teknik adam” olarak anlaşması durumunda Hakan Şükür’e de 1 milyon Euro yıllık ücret önerecek. Başkent ekibi Hakan’dan cevap gelene kadar hoca arayışlarını da durdurdu.

GAZETEVATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious