Hakan Şükür'e şok suçlama

Hakan Şükür'e şok suçlama.11070
  • Giriş : 06.11.2007 / 11:29:00

Uzun süredir sahalardan uzak kalan Hakan Şükür için şok bir iddia ortaya atıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cim Bom"un son haftalarda kötü oynaması, maçlarda takım içinde huzursuzluk yaşandığının net olarak hissedilmesi, Hakan"ın arkadaşlarını olumsuz yönde etkilediği iddialarına neden oldu

Sarı-Kırmızılı ekibin performansında son haftalarda yaşanan düşüş takımın kaptanı Hakan Şükür"e yönelik eleştirilerin artmasına neden oldu. Sakatlığı nedeniyle son maçlarda yer almayan Hakan Şükür"ün belindeki ağrıları bahane ederek oynamak istemediği, takım arkadaşlarını da olumsuz yönde etkilediği iddia edildi. Hakan"ın Beşiktaş derbisi öncesinde yaşanan olaylar ve kadro dışı bırakılması nedeniyle Kalli"ye kırgın olduğu, Alman teknik adamın sonraki maçlarda Hakan"a forma vermesine rağmen bu kırgınlığın geçmediği öne sürüldü. Florya"ya yakın kaynaklar, Hakan Şükür"ün takım üzerindeki etkisinin maçlarda hissedildiğine dikkat çekiyorlar.

SAÇMALIYORLAR

Suçlamaların odağındaki Hakan Şükür ise bu iddiaları saçma sapan olarak değerlendiriyor. Galatasaray"ın başarılı olması için herkesin elinden geleni yaptığını belirten Hakan, “Bunun aksini düşünmek bile saçmalık olur” diyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious