Hakan Şükür'e sürpriz talip

  • Giriş : 01.05.2007 / 00:00:00

Gerets tarafından yedek kulübesinde tutulan ve her zaman futbolu ne zaman bırakacağı gündeme gelen milli futbolcu Hakan Şükür'e sürpriz bir talip var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ligtv.com'da yer alan habere göre daha önce Katar'da Futbol oynayabileceğini açıklayan Hakan Şükür'e Avustralya'nın Sydney FC Kulübü talip oldu. Takıma ünlü futbolcuları dahil edip hem dünya kamuoyunun gündemine oturmak hem de Avustralya'da futbola olan ilgili artırmak isteyen yöneticiler Hakan Şükür'ü transfer etmek istiyor.

Daha önce Trinidad Tobagolu Dwight Yorke'a forma giydirmiş olan Sydney'in transfer listesindeki bir diğer isim de Philip Cocu. Eğer Cocu bu teklife olumsuz cevap verirse gözler Hakan Şükür'e çevrilecek. Daily Telegraph'ın da sütunlarına taşıdığı bu haberde Hakan Şükür'ün menajeri olarak gösterilen Leo Karis'in açıklamalarına yer verildi.

Hakan Şükür'ün Avustralya'da oynamak istediğini dile getiren Karis "Hakan'ın 3 çocuğu var. Çocuklarının eğitimleri için İngilizce konuşan bir ülkede Futbol oynamak istiyor" ifadesini kullandı.

Öte yandan Karis, Hakan Şükür'e Amerika'dan da teklifler olduğunu öne sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious