Hakan Şükür'e ''zorla getirilme müzekkeresi'' çıkarıldı!

  • Giriş : 04.10.2007 / 06:42:00
  • Güncelleme : 04.10.2007 / 03:19:00

3. Sulh Ceza Mahkemesinde Hakan Şükür'e ''zorla getirilme müzekkeresi'' çıkarıldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bir alışveriş merkezinin otoparkında bir kişiye hakaret ettiği ve tartakladığı gerekçesiyle yargılanan Galatasaraylı milli futbolcu Hakan Şükür hakkında, ''zorla getirilme müzekkeresi'' çıkarıldı. Bakırköy 3. Sulh Ceza Mahkemesinde görülen davanın bugünkü duruşmasına, Hakan Şükür katılmadı.

Mahkeme hakimi, adına davetiye gönderilmesine rağmen duruşmalara katılmayan Şükür hakkında ''zorla getirilme müBir alışveriş merkezinin otoparkında bir kişiye hakaret ettiği ve tartakladığı gerekçesiyle yargılanan Galatasaraylı milli futbolcu Hakan Şükür hakkında, ''zorla getirilme müzekkeresi'' çıkarıldı. Bakırköy 3. Sulh Ceza Mahkemesinde görülen davanın bugünkü duruşmasına, Hakan Şükür katılmadı.
Mahkeme hakimi, adına davetiye gönderilmesine rağmen duruşmalara katılmayan Şükür hakkında ''zorla getirilme müzekkeresi'' çıkarılmasına karar verdi. Hakan Şükür, Sevinç P. adlı vatandaşın, ''Bakırköy'deki bir alışveriş merkezinin otoparkında, kendisini tartakladığı ve hakaret ettiği'' şeklindeki şikayeti üzerine açılan davada yargılanıyor.
zekkeresi'' çıkarılmasına karar verdi. Hakan Şükür, Sevinç P. adlı vatandaşın, ''Bakırköy'deki bir alışveriş merkezinin otoparkında, kendisini tartakladığı ve hakaret ettiği'' şeklindeki şikayeti üzerine açılan davada yargılanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious