Hakan Şükür'ün babasından çarpıcı sözler

Hakan Şükür'ün babasından çarpıcı sözler.10412
  • Giriş : 17.07.2008 / 08:39:00

Hakan Şükür'ün babası Sermet Şükür 'Oğlumu dini inançları nedeniyle futboldan uzaklaştırdılar' dedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli futbolcu Hakan Şükür'ün babası Sermet Şükür, oğlunun kesinlikle siyasete girme gibi bir düşüncesi olmadığını belirterek, "Bunun bir altyapısı olmalı, belediye başkanlığı ufak bir iş değil" dedi.

Sermet Şükür, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oğlu Hakan Şükür'ün, Adapazarı'nda belediye başkanlığı için aday adayı olacağıyla ilgili yapılan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Oğluyla Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştükten sonra Kırkpınar'da bir araya geldiğini belirten Şükür, şöyle konuştu:

"Görüşmemizde Hakan'ın siyasete girmesiyle ilgili bir konu hiç geçmedi. Nereden çıkıyor böyle haberler? Hakan'ın bu konudan hiç haberi yok. Çocuğu bunalttılar. Sabahtan bu yana beni 15 kişi aradı. Kesinlikle böyle bir şey yok. Samimi söylüyorum ki yok. Ne yazık ki, bu çocuğa farklı şeyler dediler ve adama en verimli çağında futbolu bıraktırdılar. Yaşlandı gibi şeyler dediler."

'SİYASTE GİRMİYOR'

Oğlunun haber niteliği taşıyan ünlü bir kişi olduğunu bildiren Sermet Şükür, habercilerin de bu niteliğinden en iyi şekilde faydalandığını savundu.

Toplumun haber ihtiyacı olduğunu bildiğini kaydeden Şükür, şunları söyledi:

"Bu ülke garip bir ülke. Ama düşünün, oğlum milli takıma alınmadı ve birden Galatasaray'dan da uzaklaştırıldı. Bu uzaklaştırılma neden? Sadece dini inançlarıyla ilgili bir olay, başka bir şey değil. Kesinlikle siyasete girme gibi bir düşüncesi yok. Bunun bir altyapısı olmalı, belediye başkanlığı ufak bir iş değil. Olay bu. Hakan futbola 14 yaşında başladı, bütün kademelerde görev aldı, altyapısız çöpçü bile olunmaz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*