Hakan Şükür'ün kararı

Hakan Şükür'ün kararı.10412
  • Giriş : 31.08.2008 / 14:22:00

Galatasaray'ın sözleşmesini yenilemediği Hakan Şükür, "Bir yıl daha sahalardayım" dedi ve gideceği ülkeyi söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Akşam Gazetesi'nden Kemal Çağlayan'ın haberine göre; Sivasspor'u ziyaretinde geleceğiyle ilgili planlarını anlatan Hakan Şükür, "Kimseye kırgın veya dargın değilim. Bir yıl daha sahalardayım" diye konuştu.

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra gerek yurtiçinden, gerekse yurtdışından bir çok külüpten teklifler aldığını dile getiren Hakan Şükür, "Galatasaray'dan ayrılışımın ardından bir an olsun telefonlarım susmak bilmedi. Sivasspor gibi yurtiçinden birçok kulüp beni kadrosunda görmek arzusunda olduklarını dile getirdi. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ben Türkiye'de Futbol oynamayı artık düşünmüyorum. Yurtdışından gelen teklifleri değerlendirmeye aldım" dedi.

EKİMDE GİDECEĞİM

Sakaryaspor alt yapısında yıllar önce beraber Futbol oynadıkları Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, yardımcı antrenörler Esat Karaberber ve Sefer Yılmaz ile Sivasspor kampında hasret gideren ve eski günleri anan Hakan Şükür transferi ile ilgili beklentilere de son noktayı koydu.

Hakan Şükür, "Yurtdışından çok teklif aldım. Değerlendirmem sonucunda Dubai'ye gitmeye karar verdim. Orada lig ekim ayında başlıyor. Önümüzdeki hafta herşey çok daha net belli olacak. Dubai'de bir yıl daha Futbol oynadıktan sonra Türkiye'ye dönmek ve futbolculuk hayatımı noktalamak istiyorum. Daha sonra Türk futboluna hoca veya idareci olarak hizmet vermek en büyük hayalim" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*