Hakan Şükür'ün son kararı

Hakan Şükür'ün son kararı.10195
  • Giriş : 17.11.2008 / 11:43:00

Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Şükür, transferi şimdilik bıraktığını belirterek, önümüzdeki seneden itibaren antrenörlük yapmak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yıldız futbolcu, geçmişte Galatasaray'da kondisyonerlik yapan Giovanni eşliğinde kendi kurduğu spor okulları için birkaç projeyi görüp, fikir almak üzere İtalya'ya gitti.

''Transferi şimdilik bıraktım'' diyen efsane futbolcu, ''Çünkü, bayağı ara verince insan oynama şeyini kaybediyor. Ama her an her şey olabilir. Önümüzdeki günlerde televizyon ekranlarında da olabilirim. Benim artık yurtiçinde herhangi bir şeyim olmaz. Gidersem yurtdışına giderim. O da büyük ihtimalle Dubai olur. Bunlar kendi elimde olan şeyler. Eğer oynamak istersen Dubai'de oynayacağım'' dedi.

Elinde hocalık lisansı olduğunu hatırlatan Şükür, ''İnşallah önümüzdeki seneden itibaren antrenörlük yapmak istiyorum. Jübile yok. Ama daha önce futbolu bırakmış diğer arkadaşlarımızla beraber inşallah bayram havasında, Ali Sami Yen ya da Olimpiyat Statlarında jübile olur'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*